Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 50 mg-os Stanzol kúra, vélemén...

SNW kérdése:

50 mg-os Stanzol kúra, véleményetek?

Figyelt kérdés
nem várok csodára, pusztán kíváncsi vagyok hogy mit hozna egy 400 szemes Stanzol kúra, megfelelő étkezéssel és edzéssel, bulik és alkoholizálás természetesen kilőve!
2012. jan. 5. 18:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
természetesen a szterodiokhoz NEM értek! megvan az edzésmúltam és rendes táplálkozás ezért szerettem volna mindenféle képpen tájékozodni mielőtt belekezdek. nem a strandszezon a célom
2012. jan. 5. 19:35
 12/16 anonim ***** válasza:

azt hiszed a stanazol nem komoly szteroid?

Strombafort 50mgos tabletta az egyik legjobban máj és gyomor gyilkos tabletta nem öli annyira a májadat ha beveszel 5mgosból 10et elosztva mintha ebből egyet mert itt 50mg Stanazololt kap egy dózisban a gyomrod és a kis májacskád. A másik a stana a vesédet is igénybe fogja venni rendesen mivel erős vízhajtó hatása is van előfordulhat hogy véreset fogysz pisálni ennek a vízhajtó hatásnak van még olyan kis tényezője hogy kihajtja a vizet az izületeidből is ami rendesen fájni fog és ropogni mint egy csontváz. Szóval ne írd hogy a stana nem veszélyes! Minden Szteroid veszélyes!!!

2012. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! várom a további kommenteket !!
2012. jan. 5. 23:57
 14/16 °:Amigo:° ***** válasza:

"nem a strandszezon a célom"


Hát mi ?

Csak nem Mr Olympia akarsz lenni 400 szem valamitől, amiről feltételezed, hogy eredeti stanozolol van benne ?!


Magában szedve ez maximum kisebb női versenykategóriákban (fitness, bikini, bodyfitness) alkalmazható.


Bár nem írtad, de feltételezem férfi vagy, így kíváncsi lennék mit fejlődnél egy lelőtt endogén tesztoszteronszint mellett úgy, hogy nem szedsz mellé androgént.

A stana pont elég, hogy hazavágja a szervezetedet, de komoly fejlődést nem tudsz elérni vele. A kiszáradt ízületekkel még edzeni sem tudnál rendesen.


Gondold át ezt még 1x, mert marhaság !

Injekciós Wini + tesztó hatásos lehet, ha zsírosodsz, akkor antiösztrogén is kellhet.

Sajnos eredeti wini most nagyon drága, bár sztem a szar forint miatt minden az :-(

2012. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó kommentelő!


javarészt küzdősportokkal foglalkozom és van egy 4 éves edzésmúltam, tudom itt ez nem számít soknak de van fogalmam egykét dologról, a táplálkozásom teljesen megfelelő a sporthoz és a bulik kimaradnak az életemből, nos mivel nem kevés munkámba került hogy fejlődjek szeretném megtartani plusz szükségem van az erőre is emelett nem tömegre vágyom mert még1x elmondom már régen túlvagyok ezen az önfényezős korszakon, és jópár emberrel beszélgettem a hatásáról nagyon is jól használ ha megfelelő táplálkozás megvan edzés és pihenés, soha nem szedtem semmi szteroidot

2012. jan. 6. 15:18
 16/16 °:Amigo:° ***** válasza:

Szerintem akkor már ne is kezd el, mert felesleges.

Ezek elavult, kőkorszaki szerek, amik csak a tinédzserek között divatosak.

Új generációs peptidekkel (fehérjehormonok) többet érsz, és ezeknek nincs semmilyen kimutatható mellékhatásuk.

A Te esetedben a Thymosine ß4 ajánlott (rövid neve TB-500).

Nézz utána külföldi oldalakon.... tudok segíteni a beszerzésben, nem drágább, mint a kox és ez valóban a legújabb cuccok közé tartozik, főleg élsportolók használják.

Majd figyeld csak az olympián az új rekordokat :-))

[link]

2012. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!