Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a leghatásosabb stílus...

Melyik a leghatásosabb stílus utcai ÖNVÉDELEMRE?

Figyelt kérdés
És miért? Indokot is kérnék szépen.

2011. dec. 17. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az a leghatásosabb ha megszerzed Aczél és Késes Krisz telefonszámát. Ennél nagyobb önvédelem nincs!
2011. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
11%
szerintem a legjobb, a k1 vagy ketrecharc, mert utcán ha rádmennek, nem lesz ott egy bíró aki megmondja hogy júúúúj ez szabálytalan kisfiam ezt ne csináld.olyat kell választani amiben minden megengedett, de ha nagyon dönteni kellene én wing tsun vagy hogy kell írni kungfut vagy thai boxot választanék.
2011. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

késharc: mert megtanulsz késsel ölni, plusz ráérzel a késelők mozgására.

Wudang kung-fu: mert megtanulsz pusztakézzel ölni, és megtanulsz a lehető legkevésbé megsérülni, jöjjön bármilyen támadás ellened.

esetleg jitsu, jkd, wing chun. attól függ hogy tanitják..

2011. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"szerintem a legjobb, a k1 vagy ketrecharc, mert utcán ha rádmennek, nem lesz ott egy bíró aki megmondja hogy júúúúj ez szabálytalan kisfiam ezt ne csináld"


érdekes, hogy ezt irtad, ketrecharcban pont ott van egy biró, és pont megmondja, hogy ez vagy az szabálytalan. lehet ezért halnak meg kevesebben ketrecharcban mint utcán.

2011. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Ti mind hülyék vagytok!!!!!! Marhaságokról beszéltek!! Az ÖSSZES harcművészet, küzdősport és önvédelmi rendszer sz@rt sem ér!!!!!! Gyökerek!


Csak egyedül egy stílus jó!!!! A Rák stílusú kung-fu!!!!!!!


A rák kung-fu lényege: elzárja a véredényeket és megszorítja az idegeket, ezáltal megbénítva a test egy-egy részét, vagy akár az ellenfél egész testét is.


Éljen a Rák kung-fu!!!

2011. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
de neeem az nem hatékony vastag ruhán át.
2011. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 lee12 ***** válasza:

jó azért a wudang se egy akkora nagy durranás, nem kell annyira nagyra lenni vele

amúgy még ami egész jó az a sanda( kung fu ring versiója) van benne ütés rugás és birkózás

2011. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

lee, fiam, azt hittem mi jóban vagyunk és nem kell hogy úgy irjak dee..

én nem vagyok egy wudang mester. sok mindenhez értek, sok karatés dologhoz, exotikusabb gyilkolástechnikákhoz is, de amig te verseny karatéval vagy elfoglalva addig nagyon ajánlatos lenne szépen tisztelettel meghajolni a wudang előtt, csak egy részt azért mert a karatéd a kinai kung-fuból származik, a másik csak annyi, hogy egy wudangos sza.rrá töri a tested és a lelked mire emeled a lábad egy mae-gerire, szóval, a tisztelet amit irtam, megfontolandó lenne.

2011. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 lee12 ***** válasza:

én nem bántásból írtam meg tiszteletlenségből és remélem nem bántottalak meg:)

de azért nem csak a wudnag kung fuu létezik és nem is biztos hogy az a leghatásosabb mert még rajta kívül van rengeteg kung fuu irányzat

úgyhogy nincs bajom a wudangal mert tényleg hatásos de nem szabad elfogultnak lenni mert rengeteg más stílus is ugyan olyan hatásos (pl shaolin kung fuu)

2011. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Megint itt van az a nagypofájú rákos gyerek.Te most konkrétan miért is írsz?Hol oktatnak rák stílusú shaolin kung fut áruld már el!?Most azért vagy itt h reklámozd a stílust,vagy csípőből olyan hülye vagy h itt kell építeni a homárságaid marketingjét?Ha olyan király akk mér nem ajánlotta még senki sem előtted?Megjelensz,leszólod a többi stílust,játszod az eszed,kinek képzeled magad?Mostmár komolyan naon meg akarok veled küzdeni,h kiderüljön,h úgy csipkedsz mint a húgom.Teszed itt a fejedet és istent játszasz ahejett,h tisztelettel adóznál a többi stílus minden mestere előtt,és próbálnál minél többet tanulni és fejlődni.Higgadj le.

Amúgy meg Jeet Kune Do és Kali késharc kombo a legjobb.De lehet még (ha jó az edzés) Krav Maga,Defendo,Wing Chun/Tzun Kung Fu,Ninjutsu,Ju Jitsu,stb.....

2011. dec. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!