Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik lenne a jobb? (harcművé...

Melyik lenne a jobb? (harcművészet)

Figyelt kérdés
Heti 5 ju jitsu edzés,és mást nem.Vagy heti 3 ju jitsu,és 2 wing tsun edzés?Ha csinálod vmelyiket akkor azt is oda írhatod.
2011. dec. 14. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
heti 5 jujutsu.
2011. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah,sokkal könnyebb 1 harcművészetet megtanulni,ha csak arra összpontosítasz,mint 2 egyszerre.Ráadásul meg is kavarhat a 2,és sanszos h szar lesz a WT edzés.A Ju Jitsu sokkal jobb.
2011. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 jiu jitsu.
2011. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem oszezavarodnal en egyebkent judozok ami a ju jitsubol fejlodott ki es ha kettot csinalnal ugy jarnal mint en elhivtak egy iskolai versenyre de az pont akkor volt mint a judo is de muszaj volt menjek ezert elmentem az iskolaira mert eleg pofatlan lettem volna nem elmenni mert csapatos verseny volt es akkor senki se mehetett volna igy nem mentem a judora es az edzo lbszott es egyfeszt szivat vele mert eco verseny volt azt mondta te inkabb mentel flakonokat gyujteni meg mostmar lefogom festeni a sarga leveleket zoldre pedig egy tesztet kellett kozosen kitolteni hogy mejek azok a veszejes anyaagok hogy kell kezelni oket stb. ugyhogy ha nem akarod hogy az edzo leblfszozzon akkor menj csak egyre a ju jitsura
2012. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sz. Máté válasza:
egyet értek neutronlovaggal. a ju jitsu ( nihon tai jitsu) nagyon jó sport. Én is azt tanulok.( külön kell írni: ju jitsu)
2012. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az írásmód stílus függő.
2012. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most a ju jitsu,és a ju jutsu nem teljesen ugyanaz?
2012. jan. 5. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:
A Kelemen István féle rendszer hivatalosan ju jitsu-ként írja, a többség meg az eredeti átírást használja azaz jujutsu.
2012. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Edző függő mindkettő, de technikailag egyértelműen Wing Tsun!
2012. ápr. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!