Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyi idősen lehet elkezdeni...

Mennyi idősen lehet elkezdeni a küzdősportokat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és szeretnék elkezdeni valamilyen küzdősportot, boxot, kickboxot, ilyesmit, ami keményebb. Nem szándékozom világbajnoki öveket szerezni, de szeretnék eredményes lenni, nem csak "ugrabugrálni". Nem vagyok túl jó kondiban, többek közt ezért is akarok ilyen sportot űzni, rossz ötlet?
2011. dec. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon korán is ellehet, bár találkoztam már oylan edzővel aki kért azért orvosi kivizsgálást a gyerek részéről h orvosilag lehet e??

ha érzel magadban ambiciót, sztem csináld nagyon jó egy csomó dolgot tanulhatsz, jelemben is fejlődhetsz!!!

2011. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja, jellemben.

meg jó kondid lesz, motorikus funkciók, reflexek mind fejlődnek. közben végig dolgozik az agy, nagyon komoly mozgásformák ezek.

Aczél.

2011. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 év az még nem egy nagy cuc . simán kezdheted . Elkezdeni kb meg ilyen 8-9 évesen (jedinek csecsemőként is lehet ) van értelme .
2011. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a napokban írtak itt a fórumon boxolók akik az ökölvívást ilyen 30 évesen kezdték, hasonló téma volt mint a Te kérdésed. szóval csináld, 20 évesen is simán.
2011. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a kick-boxot 15 évesen kezdtem.
2012. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!