Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék downhillezni meg...

Szeretnék downhillezni meg van már az alap gépem de nem tudom hogy kezdjem a tanulási folyamatot?

Figyelt kérdés

János hegyen a Katlan, Gt, Dual Salon már kiválóan megy és gyorsan letudok menni rajtuk de pl Kápolna, Tündér az nem megy mert vannak benne számomra meredek szakaszok amiken nagyon félek hogy előre esek. Hogyan küzdjem le a félelmem ?

nem fully a gépem . de pl lépcsőkön lemegyek legyen az bármilyen úgy 1 -2 méteröl le is ugratok de ezek a nagyon meredek dolgok nem mennek hogy küzdjem le a félelmem ?


2009. máj. 13. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Rengeteget kell menni az alap pályákon, és csak így lehetsz egyre bevállalósabb..a pályákon meg probálj semmi másra nem gondolni csak arra hogy hogy veszed be a kövi kanyart ésatöbbi.. régen merev géppel dh-ztam(^^)no comment hárs hegy dessert meg hasonlókat is simán bevállaltam vele viszont ehhez idő kellet... amióta ujj suliba járok 1 gyerek elvitt streetezni meg dirtözni ugyhogy azota azt tolom csak hátsó fékkel.. de azért néha felmegyünk állatkodni jancsira meg hárshegyre:D

a lényeg annyi hogy maradj végig nyugodt

2009. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!