Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 20 évesen késő elmenni pankrát...

20 évesen késő elmenni pankrátornak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egész életedben ültél akkor igen. Ha egész életedben sportoltál vagy mozogtál és hajlékony vagy meg massziv, hogy ne röhögjenek rajtad a ring-be akkor nem. De remélem tudod, hogy ez csak egy szinjáték tehát nincs olyan, hogy teljes izomból a nyakadra ugrik a csávó meg létrát széttöri a tarkódon stb..
2011. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha az számít hogy rendszeresen focizok, persze csak haverokkal, és én csak kapus vagyok (sokszor előfordul hogy kint is játszok) de már rúgtak szét annyira hogy meg sem érzem a fájdalmat, amúgy igen színjáték, viszont azért elég fájdalmas mikor rá ugranak az emberre, meg mikor lendületből (nem erőből) lerúgják egymást, és ami a létrát illeti, alumínium, egy acél létra összetöréséhez elég nagy erő kellene XD
2011. nov. 27. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg se érzed a fájdalmat?Menj el boxolni,ott majd kiderül.
2011. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A létrát előre megrepesztik és azokat a fájdalmakat meg el kell viselni ami ott van az azzal jár. Már magától a lendülettől széttörik a létra tehát ennyit erről. Ütéseknél főleg látszik,hogy megjátszás. Ha a fájdalmat nem érzed meg az sok esetben baj lehet de ebben az esetben jó ha nem sirsz ha megpofoznak. Fociba egyébként labdával rugtak szét vagy azért mert olyan szinben játszottál ami "ellenségesnek" minősül a barátaid körében:DDDDD Mert fociba ha kapus vagy az a lényeg, hogy ne félj a labdátol de ha gyorsan jön vagy valami akk is megmerd fogni vagy kimerj elé ugrani, ha rendszeresen focizol ezek meg se kottyannak.
2011. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.: Boxoltam már suliba, egy nálam keményebb gyerekkel (komoly küzdelem volt), elvert ugyan de mikor párszor leütött a földre én már keltem is fel és harcoltam tovább csak egy idő után már a fáradságtól nem bírtam megmaradni a lábamon (2 órán át küldtük 1-2 perces szünetekkel)


3.: nem csak labdával rúgtak ám szét, volt már hogy elég durván játszottunk, a kapus teljesítményemről csak annyit hogy van hogy arrébb állok a labdától (amikor nem nagyon vagyok formában) de nagyrészt bele merek állni :) és a létra az alumíniumból van, mert ha megrepesztik akkor nagy az esélye hogy összetörik mikor másznak fel az övért, az alumínium meg elbírja őket de a nagy lendülettől összetörik :)

2011. nov. 28. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Okosan megvan csinálva ne aggódj :) Gondolj már bele aluminium létrát, hogy szeretnél eltörni egy másik emberen? ez hajlik nem fog neked eltörni akárhogy csapkodhatod bárminek. Amúgy a sulis verekedés nagyban eltér ettől ugyanis a pankrációban teljesen ott kell lenni fejbe és figyelni micsinálsz nehogy megöld véletlen az ellenfelet csak nagyon ügyesen és okosan meg van tervezve az egész és jók a szinészek. (Pankrátorok)
2011. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen már túl késő! Öreg vagy hozzá!
2011. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz tornázni/birkózni/mma-zni kellett volna legalább 5 éven keresztül, mert lazának, erősnek, akrobatikusnak kell lenni hozzá. Úgyhogy inkább nézz egy egyetemet;)
2012. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!