Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hova tudok elmenni íjászkodni?...

Hova tudok elmenni íjászkodni? Főképp Budapest 12. kerület érdekelne, de akár még Budapest többi részén is.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben megtetszett az íjászkodás, én is el akarom kezdeni, csak nem tudom hova lehet menni gyakorolni. Nem akarom sport-szinten, csak szimplán hobbiból, de azért mégis hogy jól rögződjenek az alapok!(Íjat hamarosan veszek)
2009. ápr. 23. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi lennék. Eddig egy agyagbányába jártunk, de az eléggé messze van (viszont nyugis). Nem tudom, van-e olyan jól megközelíthető hely, ahol biztos, hogy nem lősz le senkit véletlenül, meg nincsenek egymás hegyén-hátán az íjászok (plusz nem marha drága).
2009. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pomázon van egy tanyaszerűség, ahol lehet nyomni meg a 13 kerületben valami budo centrum.
2009. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Eleven íjászközpont - Sashalom, Margit utca

Fekete Sasok (ide csak eljutni tudok)

Rtk íjász szakosztály 17. ker

2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!