Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Zsir egeto turmix? /testepites/

Zsir egeto turmix? /testepites/

Figyelt kérdés

olvastam sok helyen a negativ kaloria tartalmu zoldsegekrol /banan,ananasz,repa,salata,alma/ es arra gondoltam hogy csinalnek 1 ilyen zsir egeto turmixot.abbol allna h ezek a zoldsegek,melle nyers tojas turo vanilias cukor tej es szolocukort tennek bele.ez igy jo?

ha igen mikor igyam,reggel este v edzes utan?/itthon edzek mert meg nincs idom kondiba jarni,futni szoktam ki menni neha de most hideg van/


2011. nov. 27. 15:50
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nem jó

cukor?

szőlőcukor?

tej?

nyers tojás? ne légy hülye meg kérlek


ezek mind nem jók,számold a kalóriákat és kész,a tápanyag menyiségnek meg kell lenni diéta idején is nem lehet csak ilyen cukrokon meg izéken élni

nézz neten egy neked megfelelő össze állított szálkásító étrendet és kész.

2011. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azok közül amiket felsoroltál, mit gondolsz melyik az amelyikben bármiféle zsírégető hatás lenne? Mondjuk ha egész nap nem eszel semmi mást csak egyszer lenyomsz egy ilyen turmixot akkor lehet égni fog a zsír. Azt meg végképp nem értem miért akarsz nyers tojást enni.
2011. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na jó, ez kész.
2011. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
iq negatív.
2011. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tudod mi kéne neked zsírégetőnek??


láng-szó-róóó

2011. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

tojást süsd meg. az lenne az egyetlen normális cucc benne (fehérjeforrás) és nyersen abból se szívódna fel sz.ar se.


arra már reagáltak előttem hogy mekkora néphülyítés ez a zsírégető duma. de biztos azért van millió zsírdisznó ember, mert még nem szóltál nekik, hogy a gyümölcsöktől le fognak fogyni :)

2011. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!