Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri elkezdeni kung fu-zni?

Megéri elkezdeni kung fu-zni?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatom már küzdősportban, de most szeretnék átállni a harcművészet terére. Egész pontosan a Wing Tsun kung fu-t szeretném megtanulni.


Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e? Mennyire lehet körülbelül az edzés? És mennyi idő lehet, mire profibb leszek?


2011. nov. 11. 16:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kinek? nekem most heti kettőre van pénzem. de majd lesz heti 4-re.
2011. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Rád gondoltam. Köszi a válaszokat. :)
2011. nov. 11. 20:49
 13/19 anonim ***** válasza:

"harcművészetek csak és kizárólag gyilkolásra/pusztításra vannak. és nem illene bele a városi idilli képbe néhány véresre cincált hulla."

Akkor minek gyakorlod??? Vagy esetleg Ruandába, vagy Kolumbiába készülsz?

2011. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mert az egyik legősibb emberi hagyomány. és én konzervatív vagyok. meg mert hatalommániás vagyok.
2011. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, a hagyományőrzés az szép dolog.
2011. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
bizony, szép. meg sokkal mélyebb érték is ebben a felszínes (szerintem többnyire gusztustalan) világban.
2011. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
.Aczél. nagyon tiszta ember vagy, egyetértek veled. :)
2011. nov. 12. 16:15
 18/19 anonim ***** válasza:
nos, ezt még így nem mondták, de örülök, hogy egyet értünk.
2011. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdések között szerepelt,hogy mennyi idő, mire profibb lesz, a kedves kérdező. Már nem azért, de ez nem csak idő kérdése.... Például vagy te meg mondjuk egy barátod... mindketten eldöntitek,hogy kung fuztok, de te komolyabban gondolod nála, és nem csak heti 2 hanem heti 3-ra jársz le vagy még több-re és igy sokkal gyorsabban fogsz haladni, holott ugyanakkor kezdtétek és ugyan annyi ideje jártok. És azt is meg kéne tanulni,hogy edzeni nem csak és kizárólag edzésen kell! Főleg a wing Tsun-t! Azért még egy fokkal könyebb is otthon gyakorolni,mint más stiliust, vegyük például az északi chang quant vagy a nan quant.. Szóval nagyon sok dologtól függ, az,hogy hogy ki mennyi idő alatt tanulja meg a stilust.. Meg sohasem szabad feladni,mert egy-egy edzés igen kemény lesz és azt is emg kell tanulnod,hogy(hacsak nem magánórára mész) akkor mások is lesznek rajtad kivűl, és a mester vagy instruktor nem tudom,hogy hivják, nem scak rád fog figyelni. De mégegyszer elolvasva a kérdést, most látom,hogy van tapasztalatod a küzdősportok terén, szóval szerintem amit leirtam azt mint tudod már ugyis..
2011. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!