Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egerben milyen küzdősportokat...

Egerben milyen küzdősportokat lehet űzni?

Figyelt kérdés

Eger közelében lakom és szeretnék belevágni valamilyen küzdősportba, mert kissé elhagytam magam az utóbbi két évben. Nem vészes, de van min dolgoznom.


Nézegettem a neten is, de sajnos azt tapasztaltam, hogy jó pár infó elavult, illetve számos lehetőséget meg sem találok, amikre emlékszem még szórólapokból/plakátokból.

Ha valaki tudna segíteni, hogy milyen aktuális lehetőségeim vannak, kérem ossza meg velem.


2011. okt. 31. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
füzesabonyban van karate, talán a bornemissza gergely suliban box
2011. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Box,birkózás,MMA,kempo,taekwondo, thai box,judo,karate,aikido,capoeira,kung fu(san soo,wing tsun),tai chi,krav-maga.
2011. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 31. 10:17
 4/6 Martial Artist ***** válasza:

[link]

Remélem segítettem:)

2011. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eger, Balla Team, kempo mester, elismert ketrecharcos, párszor edzettem vele, van tudása. Ha küzdősportot akarsz, akkor thai-boxot is csinál a csapata.
2011. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


a poszter...

2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!