Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Test építők mit ettetek ma?...

Test építők mit ettetek ma? Leírjárok? :D

Figyelt kérdés

[őszintén]

az én kajám:6 tojásfehérje,zab,majdnem fél kiló csirke comb és fél kiló rizs,1 péksüti:D, fehérje turmix és most lesz még csirke zölddel. ti mit ettetek?:D



2011. okt. 28. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
8 tojásos rántotta,40 deka csirke rizzsel,30 deka hal rizzsel, 7db diós palacsinta csokiöntettel,2 adag fehérje,most meg bepuszilok 150gramm túrót. (zöldség ma: brokkoli,gomba),most megyek "melózni" glutamin és bcaa van nálam bőven,meg 2 shakerbe bekészítve a kis turmix..
2011. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd egy kiló csirke, 250 gramm barna rizs, meg ipari mennyiségű zöldség. Egyelőre még elviselhető a diéta. :D
2011. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz én még feketelyukakra vagyok a testépítéstől de idáig egy kako-t ittam xD:D aztán majd most eszek de még nem tudom mit.. az a baj, hogy nincs pénzem rá és rendesen heti 3-4x tudok csak enni mert a szüleim sem a leggazdagabbak és nem tudnak segíteni.
2011. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 otpliga52 válasza:

énmég nemettem ma semmit.XD

úgyhogy nincs erőm gyúrni,nektek hogytelik kajára?

mégsincs válság?:D

2011. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én eddig:


1. zabpehely

2. tojás

3. csirkemáj (tegnap erre volt időm) + rizs

4. megint

5. csirkemáj + zöldség


most rágcsálok sült gesztenyét mert finom :D, meg néhány zöldséget, aztán 2-3 óra múlva egy sovány túró, utána 1 órával lefekvés. szerintem. de ma ilyen "tiszta" nap van, szóval viszonylag szemétkaja nélküli. ha eszem szemétkaját, akkor az vagy csoki, vagy péksüti és vagy reggel, vagy edzés után :)

2011. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 kiló mesterségesen előállított tartósítatlan hulladékgyűjtőben tárolt elronthatatlanul megsüthető főzőkészülékre emlékeztető pohárba öntendő szarcsimbókos fehérjeturmixos csirkecombot!
2011. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1 zacskó csipsz, 1 nutellás kenyér, 2 tányér pörkölt, bonbon, medvesajt, uborka, hamburger, hagyma, majonéz
2013. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!