Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősporthoz (box) tudna e...

Küzdősporthoz (box) tudna e valaki ajánlani étrend kiegészitőt? állóképeség és erőnővelésre?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A tápkieg nem csodaszer. Nem fog állóképességet, és erőt növelni, mint neve is mutatja, csak az étrended egészíti ki.


Amúgy pedig egy multivitamint, és edzés utánra egy tejsavó-turmixot ajánlok.

2011. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért.. hotblood nevű termék jó elvileg, és akkor a hozzá hasonlók. vannak teszoszteron és No fokozók (rá tudsz ezekre keresni, akkor meg többet tudsz majd mint én)

meg esetleg egy ízüket védő még jó lehet, ha már kiegészítők.

2011. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

scitec-citrulline malete

Edzés előtt kell 3 szem.

Olvass utána,de a lényege,hogy kitolja az elsavasodást,tehát később fáradsz el.

Pörgetőnek meg valami zsírégetőt próbálhatsz pl a scitec reform elég keményen pörget,de olyan hirtelen van vége,mintha elvágnák,uh edzés előtt fél órával 1 szem,meg közvetlenül edzés előtt még 1.Így kitart másfél órát,viszont ha későn van az edzésed,akkor hajnalig fogsz kukorékolni tőle.

2011. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hor blood tudtommal mar nem táp kiegnek számit de javitsatok ki ha hulye vagyok am. Szerintem nem celravezeto ,de vegülis probald ki annyira nem lehet rosz csak inkabb gyurosoknak van , meg sokaknaál hatástalan meg felbe kell hagyni asszem 3 havonta hogy ne szokjon hozza a szervezett es legyen hatastalan
2011. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!