Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Taekwondózni érdemes elkezdeni...

Taekwondózni érdemes elkezdeni 17évesen? ( magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

Szóval elhiszem,hogy sosem késő elkezdeni mozogni,blablabla :D 4évig fociztam,aztán sérülés, és annak vége is lett. Most van kedvem valamit mozogni,eltölteni valami hasznossal az időt,amire 1x talán majd szükségem lesz. Gyúrni nincs kedvem,egyszerüen unalmas.

Lesz hasznom belőle,ha elkezdem ezt a sportot üzni? 3x lenne hetente, 2óra.

pró-kontrák jöhetnek :D köszi


17/F 190cm 80 kg ha ez valamit számit


2011. szept. 6. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A japán polgárháború eléggé sarkított példa volt tőlem. Konkrétan arra céloztam, amikor a "békeidőkben" minden szamurájnak kard volt az oldalán, és már azért levágtak egy embert, ha csúnyán mertek nézni.

De amúgy osztom a véleményed, én is kerülöm az erődszakot. Egy ismerősöm egyszer szórakozott velem, gondoltam én is megviccelem, hogy "bemutatok" rajta egy jó kis dobást.Csóri gyerek a hátára esett, 5 percig föl se tudott kelni, már azt hittem eltört a gerince vagy ilyesmi...

2011. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nos, erre nem tudok mit mondani.. talán ez a másik véglet. hogy valaki erős, ért a fegyverhez, és vissza is él vele. lehet ez a mentalitás ott és akkoriban ahhoz a társadalmi réteghez tartozott.. mint szokás. de lehet csak így érezték magukat férfinak. ha az utóbbi, akkor azt meg is érdemelték.
2011. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!