Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kérdés zsonglőrködésről? (Lent)

Kérdés zsonglőrködésről? (Lent)

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni zsonglőrködni. Igazából, a tűzzsonglőrködésért vagyok oda, de valahol el kell kezdeni, hogy odaérjek. :) Labdákkal fogom kezdeni. Találtam egy jó kis oldalt, hogy az alapokat megtanuljam( www.zsonglor.csokavar.hu ). És ez gondolom beletelik majd egy időbe. DE szeretném tudni, hogy hogyan és hol lehet elkezdeni tűzzsonglőrködni? Hogy egyáltalán tudjam, hogy van-e rá esélyem... Van itt valaki, aki jártasabb a témában, és tud nekem választ adni erre a kérdésre? Esetleg, beszélni a dologról? Elég ritka hogy valaki ezt csinálja, ezért nem ismerek senkit, akitől érdeklődhetnék.

(18/L)


2011. aug. 22. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Bocs nem tudok segiteni, csak egy otlet:

en elmennek a cirkuszba, es a musor utan a kijaratnal megvarnam a muveszt, ugy mint a szinhazban is eloadas utan meg tudod varni a szineszeket. Hatha valami jofej emberre akadsz aki tud segiteni :)

2011. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárkiből lehet tűzzsonglőr, nem kell más mint megfelelő felszerelés és a "nem tüzes" labda/buzogány zsonglőrködésben való megfelelő jártasság. A megfelelő alatt azt értem hogy tényleg jól meg, szinte tetszőlegesen hosszú ideig dobás nélkül. Ha ez nincs meg akkor nincs értelme belefogni a tüzes cuccokba. Ha tényleg komolyan szeretnéd csinálni és van kitartásod is hozzá, akkor azt javaslom hogy gyakorolj sokat a hagyományos cuccokkal és el fogsz érni egy olyan pontra amikor már érdemes beruházni ilyen speckóbb felszerelésre (amit elég drágák sajnos). Javaslom hogy próbálj kapcsolatot keresni zsonglőr egyesületekkel/klubokkal , nagyobb városokban és Budapesteken általában van ilyen, ők nagyon sok gyakorlati tanácsot és tippet tudnak adni. Sok sikert!
2012. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Budapesten tanulok egyetemen, ha gondolod egyszer megmutathatom (szeptember után). Tüzes virágbotozni szoktam)
2013. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!