Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fegyverről? APS ASK201 AK-74

Figyelt kérdés
Jár a fegyverhez akksi és töltő? Ez nem volt teljesen tiszta, mikor utánanéztem.
2011. júl. 15. 12:08
 1/7 Loach ***** válasza:
Minden AEG-hez jár aksi, ha boltból veszed (akár web- akár sima áruház), illetve hozzá való töltő is, habár néha jobban jársz, ha veszel vmi normális töltőt, amimondjuk nem tudja túltölteni, illetve rendelkezik merítő funkcióval is. Leírás alapján egyébként jónak tűnik, főleg ha Li-Po aksival adják. Nem tudom, hogy hol nézted, én 130 dollárért találtam meg, annyiért nem tűnik rossz vételnek. A gearbox nemtom milyen, nem találtam leírást róla, ha fém, akkor elég jó..
2011. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!! A gearbox fém, azt láttam. Én is olyasmi árért láttam, de sajnos ahhoz még van plusz szállítási költség és vám is. Bár úgy is maxi kb. 50000-re jött ki, ami szerintem tűrhető ár.

2011. júl. 15. 21:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy itt írják, hogy akksi és töltő nincs hozzá.

[link]

2011. júl. 16. 14:31
 4/7 A kérdező kommentje:

Sőt, itt is:(

[link]

Pedig jó fegyvernek tűnt ennyiért, de nem akarok hozzá még akksit is venni, töltőt meg főleg nem, mert az még talán drágább is.

2011. júl. 17. 20:16
 5/7 Loach ***** válasza:

[link]


én itt néztem, de igazad van, mert itt sincs beleírva a sem az aksi sem pedig a töltő...ha rendelsz, akkor szerintem innen rendeld meg az egész pakkot, nekem legalább is pozitívak a tapasztalataim velük kapcsolatban.

A töltővel kapcsolatban: több embert ismerek, aki inkább vett egy olyan töltőt, ami 1. megbízható 2. meríteni is tud, mert a gyáriak nem voltak a legjobbak.

2011. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2011. júl. 19. 14:05
 7/7 anonim válasza:
Üdv, ugyan ilyet akarok én is, neked hogy vált be?
2011. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!