Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek erről a 2...

Mi a véleményetek erről a 2 airsoft fegyverről?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok még, a keretem is kb csak ennyire futja (mind a 2 fegyver használt), de szeretném tudni, hogy mik az általános vélemények róluk, még mielőtt megvenném valamelyiket is.

Black Eagle M6 és double eagle m86-os (AK 47)

Egy kezdőnek jók lesznek?

Amúgy bármilyen segítséget szívesen fogadok a témában, elég zöldfülű vagyok még.:)


2011. jan. 8. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg a CYMA AK-47S-ről vélemény? Az jött még számításba.:)
2011. jan. 9. 01:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha olcsó és tartós fegyvert akarsz (nem lehetetlen) ,akkor a fent említett 2 fegyvert felejtsd el :P

Cyma, Jing Gong ,Dboy - ezeket használtan már lehet venni olcsón és jók -bár ez attól függ ,hogy az előző tulaj menyire barmolta össze.


A cyma ak47s (028S) amit írtál is jó lehet ,ha együtt tudsz élni azzal ,hogy a válltámasz elég hamar le fog törni.

2011. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon szépen köszönöm!:)

Esetleg kaphatok valami tanácsot olyan téren, hogy mire érdemes figyelni egy használt fegyver vásárlásánál??? Mik azok, amiket jó volna személyesen áttekinteni, mielőtt az ember megveszi a fegyvert???

2011. jan. 10. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát belelátni nem lehet ,de ha van rá lehetőség mindenképp próbáld ki lőj vele. Ha látod ,hogy lő már sok baja nem lehet.

Az esetleg kopó alkatrészeket meg később lehet cserélni ,és ha pl. azokból a márkákból választasz fegyót amiket felsoroltam ,akkor gond nélkül megtalálsz majd hozzájuk minden fontosabb alkatrészt - persze lehet ,hogy évekig nem kell majd "belenyúlni" ,de ha mégis akkor sincs nagy gáz.


Szok szerencsét ;)

2011. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök mindent!!!!!:D
2011. jan. 10. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!