Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók! Mit ajánlotok...

Küzdősportolók! Mit ajánlotok arra, hogy gyorsan gyógyuljanak a sebeim?

Figyelt kérdés

Üdv. Most kezdtem el Kick-boxolni, és hát széjjel vertek... most ahogy végig nézek magamon, alig van olyan hely, ahol ne lennék vérfoltos. Szüleim azt mondták, hogy első sérülés után abbahagyom... szóval kéne a segítség.


Egyébként, valóban el fog deformálódni az arcom?


2009. márc. 27. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Idővel ha sokszor ütnek arcon. elfog. de annál jobban féltsd az orr.d mert az orr nyerged "el is tünhet" annyira szétverik.

Jegeld ahol nagyot kaptál azt majd leviszi.

2009. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz szépen a választ!

Hát akkor még át kell gondolnom ezt a dolgot... Mert azért nem akarom eldeformáltatni a fejem.

2009. márc. 28. 06:44
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy beijedj már!Mindenkit szétvernek, ez így van rendjén, főleg kezdéskor.Ezeket ne tekintsd sérülésnek.Lesznek még gyulladások, vérzések, de légy kemény.Ezek a sérülések még nem adnak okot arra hogy abbahagyd.Csak ha komoly a sérülés, mondjuk repedés vagy törés.Nem fog eldeformálódni az arcod, ez hülyeség.Valóban eltörhet az orrod, vagy orrnyereg ferdülésed lehet, de ez a legsúlyosabb.A púpok úgyis begyógyulnak.Ne aggódj nem lesz belőled Gollam vagy toronyőr!
2009. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok! Épp ez az, hogy én nem ijedek be és keményen belemegyek mindenbe, még ha az hülyeség is... ezért lépnek fel keményen a szüleim, hogy "megóvjanak a bajtól". Akkor viszont folytatom, remélem tényleg nem lesz belőle nagy károm.
2009. márc. 29. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én thaiboxozom. Az edzőm európa-bajnok thai-ban és kick-ben is és semmi deformálódás nincs az arcán, és a többi "öreg harcos"-én sem...Azért nem árt vigyázni, mert előfordul, de 1-2 kesztyűs ütéstől nem fogsz megcsunyulni;)... sérülésekre pedig AminoERG ez egy regeneráló hatású készítmény, kapható oldat és gél formájában(edzőm az oldatot javasolta nekem, de én véletlenül gél-t vettem:D) Herbáriákban lehet hozzájutni vagy netről is...talán patikákban...csak 650-700 Ft...nekem bevált...
2009. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A zúzódásokra fekete nadálytő- , a horzsolásszerű sebekre pedig körömvirágkrémet ajánlok. Ha görcsöl valamid, arra nagyon jó a Kovitox :)
2009. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!