Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek megérné egy...

Szerintetek megérné egy brutálerős airsoft pisztolyt venni (teszem azt kibővített tárral), mint inkább egy nagyobb méretű airsoft gépkarabélyt?

Figyelt kérdés
mindenképpen előnyként szerepel nálam airsoft választáskor, hogy minél kisebb legyen, mivel a terep ahol játszunk bozótos, tehát nem célszerű egy nagy méretű fegyverrel rohangálni benne.ezért gondoltam, hogy kisebb méretű fegyvert, (pl glock 18) vásárolok és ahhoz persze több tárat. mit gondoltok jó ötlet?vagy csak a karabély érné meg?
2011. júl. 1. 13:59
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy esetleg valami kis méretű, megbízható, árban is elfogadható fegyverről is elfognék tippeket szívesen
2011. júl. 1. 14:15
 2/4 anonim válasza:
Hát az gond ,hogy nem biztos ,hogy találsz nagyon erős airsoft pisztolyt,lehet ,hogy érdemes lenen venned egy kisebb automata fegyvert pl:mp5,ump
2011. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Loach ***** válasza:
100%
Pisztolyból találsz elég erőset, de vannak a különleges erők fegyvereinek replikái, illetve az ejtőernyős kiadások, amelyek direkt viszonylag rövidek, én inkább ezeket ajánlanám. A pisztolyból igazán a gázosok jók, de az, hogy te két táranként töltsd gázzal a fegyvert, vagy fél tonna tárral rohangálj finoman szólva is értelmetlen. A pisztoly támogató fegyver. Épületben jól jöhet, de kb ennyi.
2011. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az airsoft pisztolyok lőtávja általában elég alacsony, ahogy a tűzgyorsaságuk is. Szerintem egy géppisztoly jobban megéri, az aksija is tovább bírja. Pl.: Galaxy MP5K
2011. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!