Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megtanulhatok még capoeirázni?...

Megtanulhatok még capoeirázni? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, nem rég láttam a capoeirát vagy ugye eddigmég nem igazán halottam róla és nem tudtam hogy ennyire klassz.. és szertnék legalább egy kicsit megtanulni.. Nem késő elkezdeni? és mindenki meg tudja tanulni szerintetek kellő gyakorlással? most 90 kiló vagyok és 180 cm körül lehet több tudom hogy van rajtam felesleg de ezt le szeretném adni nem voltam mindig ilyen kövér fociztam sokáig kis korom óta abba hagytam nem mozogtam és feljött rám ez a 10 15 kg +


Szerintetek?


2011. jún. 23. 10:57
 1/5 anonim válasza:

nemkéső neaggódj ;)

én is [kapuérázom] :D

2011. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő bármit is elkezdeni?
2011. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A capoeira egy igen szép mozgásforma, hajlékony, robbanékony, gyors leszel. Valamint az állóképességed is nőni fog.
2011. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

a capueira egy igazán gyilkos mozgásforma, itthon néhány (esetleg néhány tucat?) ember gyakorolja, oktatja. ha Brazíliában élsz, akkor szerencsés vagy ilyen szempontból. de akkor érdekes, miért nem találkoztál vele korábban.

M.országon nem capoeirát oktatnak (a fentebb említett kivételtől, azaz néhány gyakorlót) hanem valami táncot, ami a capoeirára hajaz.

csak hogy ne érjen meglepetés.

2011. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lehet h neked a szaltók és egyebek jönnek be?

mert ahhoz nem muszály eljárni. de ajánlott:D

2011. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!