Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szegeden lehet capoeirázni...

Szegeden lehet capoeirázni tanulni?

Figyelt kérdés
Gondolom igen, ezért a kérdésem inkább az, hogy,hol és mennyiért? Ti mit ajánlanátok? Az nagy gond ha még soha nem csináltam, tehát abszolút kezdő vagyok? És mellékesen 15 éves.
2010. febr. 18. 21:43
 1/6 anonim válasza:
persze hogy lehet capoeirázni mindenhol lehet:D
2010. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Lehet, a Hattyason vannak edzések keddenként 19-től 20:30-ig, meg van egy másik csoport is de annak nem tudom mikor vannak meg hol edzései, ide nyugodtan gyere el, ha teljesen kezdő vagy akkor is szívesen látunk, egy ideje kihagytam a dolgot, de jövő héten például biztos én is elmegyek. Az árat nem tudom, hogy mennyi, de ha eljössz első edzést biztos nyomhatod ingyen, aztán majd megmondják neked hogy most éppen mennyi.
2010. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés de lehet. Ahova én járok az igazából nem is capoeira de mégis az. Szóval nincs brazil éneklés, zenélés (persze zene van csak magnóról) mint a tradicionális capoeirásoknál, inkább a capoeira és akrobatikus elemekre öszpontosul. A neve Acrocap. Nem hiszem hogy aktuális mert elég régi kérdés, de ha véletlen mégis, írj és megadom az egyesület weboldalát.
2010. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát már annyira nem aktuális, hogy közbe lassan 2 hónapja csinálom, de nem az Acrocapnál:D.
2010. máj. 19. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom valamelyik tradicionális capoeira egyesületnél. Hát igen ők orrba-szájba köpködnek az Acrocapra mert hogy juj az nem eredeti brazil capoeira(ezt senki nem is állította), de minden elfogultság nélkül állíthatom hogy az Acrocap sokkal többre vitte és még fogja vinni mint bármelyik másik Szegedi egyesület...
2010. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, én a Capoeria Brasil szegedi edzője vagyok, nem értem ezt a modort amit írtál, mi nem fújunk az ACROCAP-ra, szívesen együttműködünk,

a Nagy Sportágválasztón is rodázni hívtunk benneteket, tudjuk, hogy nem tradicionális capoeirát csináltok, Feri is elmondta, de ebből az írásodbó

úgytünik te fújsz ránk nem mi ránk, és csak úgy mellékesen a Capoeira Brasil az egész világon jelen van USA-túl Japánig, több mint 25000 diákkal,

azért azt megnézném mikor viszitek ennél többre :) , örülnék hogyha helyre álna a viszony a csoportok között és nem azt hallanám vissza h én makacs vagyok és a

hírdető céduláitokat mi tépkedjük le, mikor ezek alaptalan vádak. Heló

2010. máj. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!