Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a velemenyetek a tesztoszte...

Mi a velemenyetek a tesztoszterone Propionate-rol? Jo inekcio e?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tartják rossznak, viszont sűrűbben kell szurizni (3nap) szemben pl a cypionatetal, mert gyorsan csökken a szintje.
2009. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz Baratom a valszod 100%kos
2009. márc. 24. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Sohasem értettem, hogy miért nyúlnak az emberek ezekhez a szarokhoz.

Valahogy nekem sikerült 2 év alatt +20kg-ot magamra pakolni legális kiegészítőkkel, és én megdolgoztam érte...

Tudom elérhettem volna szurikkal ezt 2 hónap alatt is de én inkább megdolgozok érte.

2009. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Á előjött az örök koxos nem koxos háború :)

Én nem vetem meg és nem nézem le azokat a tesókat akik koxolnak, mert attól ők még ugyanúgy megdolgoznak az eredményekért mit bárki más, csak eleinte sokkal könnyebben jönnek. Ugyanúgy le kell menni edzeni még többet kell kajálni, illetve inkább már zabálni.

Mindeki had döntse el saját maga hogy mit akar. A kérdező is nyilván tudja, hogy ha beszurizza a cuccot akkor annak egy rakás mellékhatása lehet, és egy idő után lesz is, mert hosszútávon senki sem úszhatja meg, és ezzel az eddigi eredményeit is kockára teszi. Senki se tudhatja hogy épp mondjuk nála előjön e a gyno, kopaszodás, pattanásosodás, vagy éppen az agresszív viselkedés. Megjegyzem tesztoszteron lévén propionate azoknál a az embereknél akik egyébként is hajlamosak a gynora fokozott a kockázat.


Szerintem nem igazán van olyan ember közöttünk, aki mondjuk jár edzeni már jó pár éve és még sosem fordul meg a fejében hogy kéne valami kis plusz. Gondolj csak arra amikor belenézel a tükörbe egy sz*rabbul sikerült edzés után.

A különbség annyi hogy X ember azt mondja nem kell neki mert..., Z azt hogy majd később ha már elértem x szinet..., Y meg azt hogy minek várnék még éveket arra hogy izmos legyek.

2009. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

aki koxol és versenyre készül, nem a strandra az elég sokat áldoz


sokkal többet kell!! ennie mint 1 naturálnak ha éhes ha nem

ez csak 1 a sok közül...


propi nem épít izmot, inkább erőt hoz.

kombinálják

pl deca propi winstrol

vagy sustanon deca, sustaban is van propi meg még 3 más tesztoszteron

2009. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Az engem nem zavar ha valaki profi szinten koxol, csak az idegesít amikor valaki még egyáltalán nincs olyan szinten ,hogy szüksége lenne rá de azért betolja hogy gyorsan izmos legyen.
2009. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!