Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez jó fejlődésnek számít?...

Ez jó fejlődésnek számít? (többi lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja elkezdtem gyúrni, és akkor 180 centi voltam és 68kg most 181 centi 74kg, mikor elkezdtem edzeni 40-el nyomtam fekve többel nem igazán ment, most pedig 80-al nyomok fekve, bicepsznél is nagy változás lett mert eleinte scott padon 1-kezes bicepsz alig ment 8kg-al most pedig 22-vel 2-kezesbe meg 20kg volt most pedig 40 és nagyjából a többi izomcsoportal is hasonló fejlődésben vagyok háttal kicsit levagyok maradva mert csak most nyáron tudok kondiba járni eddig itthon edzettem és nem vettem tápkieg-et
2011. jún. 4. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mark86


a testépítésnek köze nincs a használt súlyokhoz.

nem ebben kell mérni a fejlődést.

2011. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
megnézném azt a 22 kilós scott pados egykezes bicót... Illetve a lábad fejlődését is írd le.
2011. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hány éves vagy. És hogy miket szedsz stb... De a egykezes 22kg az rohadt sok. Szóval 100% hogy szarul csinálod.
2011. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

piramisban edzek. Lábra gugolni kitörni tudok meg combhajlítás meg feszítés.

am 16 éves vagyok, és nem szedek semmit, de ezeket nem szériába edzem hanem bicepsznél pl 12-vel kezdek 12 ismétlést aztán 14-el 10 és végig igy 16-18-20 22, am 22 kilót nem engedem le teljesen de 20kg-ot még teljesen szabályosan csinálom amúgy meg bicepsz 28-as volt most 34 4 hónap alatt

2011. jún. 4. 12:24
 5/16 A kérdező kommentje:
de most nem értem miért olyan nagy cucc :S sokkal többel is csinálják bicepszet...
2011. jún. 4. 12:25
 6/16 anonim ***** válasza:
tuti, hogy nem csinálod szabályosan, de ha mégis, akkor csak viszonyítás miatt, 45ös karral csináltam 16ossal és elég volt...
2011. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ha mátrixba csinálnám lehet nekem is elég lenne 16-al de nekem így jó de ha nem hiszitek akk nem nem tok micsinálni ez akk kb olyan, 160 a mellbőséged de csak 50-el nyomsz fekve mert elég, ha elég akk egészségére ha neki annyi jó akk annyi mindenki más
2011. jún. 4. 12:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt próbáltam jelezni, hogy nem az a lényeg, hogy fel tudod húzni, hanem hogy bicepszből menjen, ne csak felhúzd valahogy segédizmokkal. Tehát mások a fogalmaink a szabályos végrehajtásról, ez a különbség oka, nem az hogy neked 34es bicepszhez 3szor akkora súly kell, mint másnak.
2011. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem másból húzom föl -.- látom nagyon nem akarod elhinni hogy szabályosan csinálom bicepszből, de hát mind1 akármit mondok lehet neked sok, ha nekem egyszer így durran be annyira, hogy jó érzéssel töltsön el akk így nem fogom 10kg-al csinálni 1 óráig mert hogy a 34"-es bicepszüeknek annyi kell ez nincs megírva a nagykönyvbe
2011. jún. 4. 12:53
 10/16 anonim ***** válasza:

hello!


én is hasonló vagyok mint te, csak én 175 cm magas vagyok, és a karom 38 cm.

de a súlyok ugyan azok, és lehetséges amit írtál, én el hiszem.

nagyon szép a fejlődésed.

én is kb így fejlődtem ahogyan te.

további sok sikert kívánok neked.



ja és hányszor mész egy héten edzeni?

írd le az edzéstervedet légyszí.

2011. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!