Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó gördeszkák? Tudtok ajánlani?

Jó gördeszkák? Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Érdekelne,h tudnátok-e jó gördeszkákat ajánlani,olyan 20ezer ft körül?Maximum ennyit tudnék rá szánni,de persze még kezdő vagyok....sokan írták(mivel végig néztem, majd h nem az összes gördeszka kérdést)h az illető kezdje Tescos-sal...hát szerintem nem sok értelme lenne,h 2 hét esetleg 1 hónap után, vegyek másikat,ezért is ha már veszek,akkor szeretnék egy normálisabbat=)

Ha valaki esetleg tudna linket is hálás lennék,de az is jó,ha márkanevet írtok és utána nézek=)

Nagyon köszönöm!

16L


2011. jún. 3. 17:38
 1/5 faragorenesk8 válasza:

én személy szerint hotwheels(6500 ft volt kompletten) el kezdtem amit ajánlok neked is de az egyik haverom is most kezdte el 1 Oxelo(8000 ft kompletten) deszkával ami elég jónak tűnik.

linket sajnos nem tudok adni de a google a te barátod is:D keress rájuk:)

2011. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia


[link]

[link]


inkább a második linkből válogass első annyira nem szimpi nekem :D másodikból ajánlom a BD deszkákat azok mostanába elég jók Karkossiák Zsolt is azthasználja és ő magyarország legjobb deszkása most de persze ő más függőkkel de ezeken a függővel sincs semmi baj :) aztán vannak ott NOMAD-ok meg mindenfél nézz körül oldalon de én mind1iket ajánlom innen :)

16/F

2011. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó kár volt mutatnod:'D

Mivel maximum 20ig mehetek és valami csoda folytán csak a legdrágábat szúrom ki:'DD

Am azért köszönöm nektek!:D

2011. jún. 5. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
:D nm amúgy ha akarod fölvehetsz msn-re és akkor segitek ott nézelődni :) bnbn@citromail.hu
2011. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben felveszlek:)
2011. jún. 5. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!