Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Menő a bmx-ezés? Hogyan...

Menő a bmx-ezés? Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
a Street bmx-re gondoltam ez bejön a 14 éves körüli csajoknak?? szeretnék megtanulni.. de nagyon kezdő vagyok amugy meg a bringák egy házi gyártmány szerüség mert igy sokkal erősebb a váz stb..de kontra fékes ez okozhat bajokat a trükköknél?
2009. márc. 11. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ne azt nézd h kinek mi a menő hanem h mire van kereted kedved időd...A trükköknek nem sok köze van fékhez gyakorlásnak jó de ha komolyan gondold fektess bele egy komolyabba sok szerencsét...


URBAN LIFESTYLE

2009. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
lehet, hogy én tévedek de az fakienél nem para?:S
2009. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
akkor a fakie-t felejtsd el.....meg meg egy par trukkot.....xDDDD.....sztem vegyel egy mongoose-t vagy valami jo bmx-et!!!udv.MICSIZ-MONGOOSE-BMX-STREET
2009. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a mongoose-ok rohadt nehezek,kezdőnek nem olyan kell ha van rá lehetőség
2009. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha menő akarsz lenni mennyél focizni... A bmx-ezés nem arra való, hogy az ember 'menő' legyen, mert aki nem csinálja komolyan az nem is fog sosem megtanulni bmx-ezni. De ha komolyan gondolod akkor felejtsd el a házi bmx-eket, a kontra féket meg a kókányolt vázakat. Könnyen összetöröd őket, ezáltal magadat is. Ha komolyan szeretnél foglalkozni a sporttal bekell ruházz egy erős bringára ami nem megy szét alattad egykönnyen.
2009. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

sztem vegyel egy mongoose-t vagy valami jo bmx-et!!

hát inkább vmi jot mint mongooset :D szoval a mongoose egy kaki :D

2009. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mongoose-t vagy mali-t ne vegyetek mert törik mint a vessző és nagyon nehéz
2009. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bmx et nem azé csinálod mert menő hanem mer szereted csinálni. Kezdésnek vegyél 50000 - 45000 ft ért bmx et!!
2010. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és még valami feljtsd el a KONTRÁT!!!!!!!!!!!
2010. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TheLev98 válasza:
Rollerez. Én freestyle rollerezek már 1 éve. 90%-ban olyan mint a BMX. Olcsóbb is pár ezressel és szerintem valamivel könnyebbek az olyan trükkök vele mint a BMX-el. (pl.:Barspin,Tailwip,Flair.)
2012. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!