Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bicepszezésnél az alkarom...

Bicepszezésnél az alkarom fáj, miért?

Figyelt kérdés
Francia rúddal bicepszezem,a gyakorlat közben elkezd az alkarom fájni a könyököm felett kívül,mikor lerakom és elengedem a súlyt szinte görcs szerű fájdalom nyilal az alkarombe,és egyre erősebb!Mi okozhatja azt?
2011. máj. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár túledzés is lehet...
2011. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha sima rúd lenne akkor azt mondanám, hogy nem bírja a csuklód, de mivel francia rúd ezért inkább én is a túledzést mondanám
2011. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mondjuk az lehet,hogy rosszul fogom a rudat?
2011. máj. 5. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszul fogod, hanem baromira szorítod a rudat, hogy el ne ejtsd... Nekem is volt régebben... feszül az egész, tele van vérrel és amikor elengeded a rudat akkor is ugyan olyan kemény marad, mint amikor szorítottad a rudat... marha szar érzés az biztos...Én hátazásnál csináltam ezt a mellhez húzásnál és ott megoldást jelentett a gurtni...de bicepszezésnél már problémásabb... talán több ismétlét kissebb súly és vársz, amíg megerősödik az alkarod... esetleg edz alkarra...
2011. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,edzem folyamat az alkoromat is!
2011. máj. 6. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!