Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bodysok! Nektek mennyibe fáj...

Bodysok! Nektek mennyibe fáj 1 hónap kiegészítő ill kaja lóvéba?

Figyelt kérdés

kajámat muterék állják, az azért még istenes dolog, de így is kicsit sokallom a 60 ezret, csak kiegre hogy elvertem februártól...:D

és az a szép, hogy ennyi kell is, mert elfogynak a dolgok...:S

meg ugye kondibérlet....

Nektek mennyibe fáj kb egy hónapnyi cucc...

(tegyük hozzá én tanuló vagyok, keresetem nincs, csak az van amit család összedob, meg ugye egy kis szoc tám ;)


2011. ápr. 12. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat akkor ezt a penzt nem epp ilyesmire kene elszorni.

Ha komly, profi szinten akarod csinalni akkor meg ennel tobbe is kerulhet a dolog, de erdemes valami szponzort keresni inkabb. Ha csak hobbibol csinalod akkor addig nyujtozkodj ameddig a takarod er, azaz annyi cuccot vegyel amennyit anelkul birsz, hogy hianyozna az az osszeg mashonnan. Gondolj bele, hogy mi a celod es annak megfelolen fektess bele.

Sok fele, es nem olcso kiegeszitok vannak dogivel, igy a hatar lehet a csillagos eg.

Kajaval, es kitarto edzessel is jo eredmenyeket lehet elerni. Sokan hiszik azt, hogy ha minel tobb taplalek kiegeszitot szednek, es felpumpaljak magukat akkor az jo, pedig az nem hoz minosegi, tartos izomzatot. Abbahagyod 2-3 hetre aztan olyan mintha sosem lettel volna konditeremben. Az elejen nem is kell turimx sem, csak edzes meg kaja meg vitamin, hogy szokja az izmod, az izuletek, a csontok a terhelest. Amikor mar igy lassul a fejlodes, vagy mar nem nosz tovabb, akkor erdemes csak elkezdeni a taplalek kiegeszitoket szedni.

2011. ápr. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt az elozobol: A komolyabb oszzegekbe kerulo porokat mar akkor erdemes ha csinalod legalabb 1-2 eve, es meg is keresed ra a penzt. Akkor annyit koltesz ra amennyit akarsz.
2011. ápr. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kisebb nagyobb megszíkításokkal másfél éve edzek, csak sajna egy évig mindnennemű kig nélkül nyomtam meg tavaly egész nyár, ill ősz kimaradt...:S

szal hiába kondizok másfél éve csak most az utolsó pár hónapban látszódik meg az eredmény, pont mióta szedem ezeket a kiegeket.

De nyárra megint le fogok állni, mert kéne a meló meg a lovetta....

2011. ápr. 12. 08:39
 4/10 Neji ***** válasza:
Én creatint,proteint meg aminosavakat szoktam venni(na meg persze dextrózt).
2011. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


A 04:01-es válaszolónak teljesen igaza van abban, hogy amíg nincs rendes étrended és nem edzel rendesen, addig fölösleges mindent összevásárolni. Az viszont kijavítanám, hogy kezdő szinten nincs értelme a tápkiegnek, és csak akkor kell ha lelassult a fejlődésed. Ez a koxra vonatkozik, és arra is csak akkor, ha komoly céljaid vannak. Ha rendes étrended van, akkor egy multivitamin és egy tömegnövelő/fehérje mehet kezdőként is!


Ami viszont érdekelne: Mi a sz@rra költöttél te 60rugót egy hónapba? Nekem sincs kevés kiegészítőm, de a havi 60ezer az nagyon sok, főleg kezdő szinten!

2011. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80 körül néha több, de le kéne állnom :D Szerintem átállok csóró kiadásra :D
2011. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lóf4szJankó ***** válasza:

En ugy vagyok vele hogy egy évbe kb 3-4x veszek tápkiegeket.

Ciklusszerűen alkalmazva.Pl. ha van több lóvém akkor bevasarolok 50-70 ezer forintert ,de jol osszevalogatom hogy miket ,az adott célomnak megfelelően ,es ez kibir kb 2-3 honapig.Utana 1-2 honapig csak kaján vagyok + protein.

Aztan ujbol bevasarolok es megin 2-3 honapig "tápkieg kúrán" vagyok.


De ha 60ezer frointokat költesz rá ,akkor igazan erdemes tudni hogy mi a megfelelő neked ,mit erdemes kombinalni stb.Mert ha csak ugy talalomra valasztod ki es nem vagy vele tisztaban hogy mi miert kell ,akkor kidobot penz.


Viszont ha jol osszevalogatod a cuccokat akkor nagyon sokat segithet.

2011. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lóf4szJankó ***** válasza:
Még annyit hozzátennék ,hogy ha valaki aki ert hozza, 60ezret kolt tápkiegre , azz sokal jobb eredményt érhet el vele ,mint egy hozzanemértő hülyegyerek aki koxol.
2011. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én is azon az elven vagyok, hogy ha van több zsém akkor egybe veszek egy nagyobb pakkot. Ha viszont azt nézem, hogy kb egy hónapba mennyit költök rá, akkor lebontva kb 20-30rugó. A kaja ehhez jön hozzá.

2011. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kreatin, tömegnövelő, fehérje, vitaminok, és néha "teljesítményfokozók".. Én kb. havi 40-ből megvagyok, bérletet, és a 2 tonna kaját leszámítva... :)
2011. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!