Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen görkorit vegyek?

Milyen görkorit vegyek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az itteni hasonló témájú kérdéseket, de nem igazán tudok dönteni. A görkorit főleg csak gurulásra szeretném használni, viszonylag kezdő vagyok, de szeretném, hogy tartós legyen, hogy később is használhassam. Szeretném tudni, hogy milyen árban vannak a viszonylag jobb görkorik, mikre kell figyelnem vásárlásnál, és hogy érdemes-e megnézni hogy milyen (élőben), mielőtt megveszem, vagy ha neten rendelem akkor is jó, és hogy Ti miket ajánlanátok.

Előre is köszi


2011. ápr. 5. 21:16
 1/4 anonim válasza:

Megnézni mindenképpen ajánlott.


Ha jó helyről rendelsz a neten akkor így csinálják: A futárral küldetnek 3 méretet; amilyet rendeltél, és egy kisebbet, és 1 egyel nagyobbat a számozási különbségek miatt. Tehát ki lehet próbálni, melyik jó a lábadra.

Ezt persze nézd meg a weboldal kiszállítási információinál.

2011. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OK, kösz a választ!
2011. ápr. 7. 20:36
 3/4 anonim válasza:
ÉN a Dechatlon-ba vettem egy Oxelo márkájó fekete korit... nagyon cool semmi baja nincs... de érdemes a Dechatlon-ba venni mert ott ki is próbálhatod :) am meg rajtad múlik milyet választasz... de ésn az Oxelót ajánlom :)
2011. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az Oxelom hamar szétesett :( Kellett volna hozzá alkatrész tengely stb de azt nem forgalmaznak.Ez a baj a dechatlonos stb hervis es korikkal hogy semmi alkatrész hozzájuk. Menj ez az üllői elején lévő göris szakboltba ott ki is próbálhatod és ott olyan korik vannak amikhez van alkatrész is. Sok nagy bevásárló központos kori ár érték arányban nem kifizetődő. Veszel egy korit huh kb jó kényelmes aztán ha elhagysz vmit mehet a kukába mert nincs hozzá alkatrész :S Ebbe a csapdába én is és sokan belefutnak . Ma ha van pénzed K2 vegyél, ha nem sok akkor Action Playlife Powerslide pl.


Az első hozzászóláshoz meg : Egyből települjön is ki a göris bolt hogy te méretet tudj választani nem? :D Megnézném melyik webáruház küld ki 3 pár korit??, mert a postaköltségre rámegy a nyereségük azon az egy korin amit talán megveszel :D

2012. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!