Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen görkorit vegyek?

Milyen görkorit vegyek?

Figyelt kérdés

ár 15000-20000 körül kéne, hogy legyen.

kicsit komolyabbat szeretnék (közép kategória, vagy a felett egy kicsivel :$ ) NEM agresszív kori kell

nem nagyon vagyok tapasztalt ebben a témában, de remélem valaki tud segíteni =)

vagy ha nem is konkrétan márkát mondotok, vagy üzletet, akkor hogy mire kell odafigyelni a váráslásakor ?

L/17


2009. márc. 19. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és kezdő vagyok, azaz menni tok és ennyi, de komolyabban szeretnék foglalkozni vele :)
2009. márc. 19. 21:52
 2/6 anonim válasza:
a rollerblade jó márka és nagyon jó is vele menni, nekem az van, de ajánlom neked is, olyan 25-30000körül volt 2évvel ezelőtt az ára.
2009. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én tavaly vettem K2-es korit. Lány vagyok 28. Bementünk a párommal egy nagy sportboltba, még soha nem görkoriztam, de rendes korizni tudtam, de a párom viszont már régota görkorizik. ìgy bementünk és mondtuk hogy nekem lenne kezdö vagyok, de jobbminöségüt akarunk. Az eladó mutatott 3-at elmondta melyik miért jó és rossz. Pl a fila nem egy rossz minöség az ára sokkal olcsobb, de ha tönkre megy benne valami nagyon nehéz vagy lehetetlen hozzá alkatrészt kapni. Aztán mutatott egy másik márkát, ami a három közül a közepes ár volt , ott viszont a kerekeknél mutatott egy áthidalást, amibe könnyen bele akadhat kis faág vagy egy pici kö és hupppsz. Aztán mutatta ezt a K2-t amire ö azt mondta a legjobb lenne, de az ára kicsit több volt. Viszont azt mondta a K2-es hez a legkönnyebb alkatrészt szerezni is, és még lányos is volt nagyon. Mindegyiket felpróbáltam és vagy egy órát gurultam körbe az üzeltben mindkettövel, mire a párom megvette a drágábbat nekem. nem bántuk meg azóta rengeteget használjuk, és rettentö jó. Nagyon kényelmes, és örülök hogy a drágábbat vettük meg.
2009. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Roces márkát ajánlom, örök darab. én 12 éves voltam, amikor kaptam, most 23 vagyok, tehát 11 éve nyúzom, és kitart.
2009. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
www.skateworld.hu itt nézelődj szét nagy a választék és jók a korik de hogyha jobbat akarsz venni nemhiszem hogy 2000-ból kifogsz jönni
2009. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20000ből bocsi
2009. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!