Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy osztjam fel? (Kérdésed...

Hogy osztjam fel? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
En 14 eves vagyok es egy heten hogy osztjak fel egy teljes test edzest vagy mennyit edzek az izmokra?
2011. márc. 9. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha majd az írás menni fog, akkor majd beszélünk. :)
2011. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a helyes alak az "osszam", még ha esetleg aggodalomból, hogy rosszat írsz, el is akartad kerülni. :)

Eleinte teljes testes edzés kell minden alkalommal. Ez után valaki átvált osztott edzésre, valaki megmarad az egész testes edzésnél. Nagyon fontos megérteni és főleg elfogadni, hogy mindkettő ugyanolyan jó lehet, leginkább ízlés dolga, hogy melyiket érdemes választani az embernek, mindenképpen azt, ami egyszerűen jobban tetszik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Az ennél a kérdésnél írt válaszaim szerintem számodra is hasznosak lehetnek, ugyanilyen edzésbeosztás javaslok Neked is!

Ha kérdésed van, írj!

Sok sikert kívánok!

2011. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oke thx azert irtam helytelenul mert nem vagyok magyar de igyekszem megtanulni :)
2011. márc. 10. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz nyelv a magyar, de majd megtanulod! Sok sikert kívánok ebben és az edzésben is!
2011. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!