Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondolsz a deszkás stílusú...

Mit gondolsz a deszkás stílusú de nem deszkás emberekről?

Figyelt kérdés

Vagyis arról a gyerekről akinek deszkás az öltözete de deszkával kanyarodni sem tud. Vagy ha tud is valamit az az ollie max 3-5cm-ig.



Én személy szerint csak azért nem bírom őket mert csórócsalódból származok s a MC'Donalds-ban dolgoztam ha eltőrt a lapom. És deszkás cipőt a barátomtól vettem használtan.


2011. febr. 26. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy hülyék mint a f*szom mert az nem jut az eszükbe hogy a divattal kapcsolatos kérdéseiket ne a sport-mozgás kategóriába írják
2011. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Attila1025 ***** válasza:
Mi az, hogy "eltőrt a lapom"?
2011. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább el is dobom a Vans cipőmet mert nem tudok gördeszkázni..
2011. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs "eltört"

Minek dobnád ki? De nem arról írtam hogy csak 1 bizonyos deszkás márkát visel valaki hanem az egész öltözete arra utal hogy ő egy deszkás span.

Attól még hogy van egy vans cipőd vagy egy element kabátod attól nem vagy pózer vagy mi.

Sok volt deszkás maradt a deszkás stílusnál kicsit egyedi módon.


Jah s a kérdés így értelmezd. Mit gondolsz a deszkás stílusú 11-16 éves gyerekekről?

2011. febr. 26. 20:00
 5/8 anonim válasza:
Én pl bmx-es vagyok és a kaliforniai deszkás punk vonalat követem. :)de viccet félretéve, van egy csomó ember aki szimpatizál a deszkásokkal és támogatja őket...stb. de tényleg van egy bizonyos réteg aki azt hiszi hogy menő mert úgy öltözik mint Chad Muska vagy a tököm tudja mit hisz. szerintem ők bekaphatják.
2011. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
elmehetsz a f*szomba!
2011. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés. Én például teljes mértékben deszkás stílusban öltözök de nem tudok deszkázni. Van deszkám jártunk is ki annak idején meg néha néha kimászunk manapság is de én soha nem fogok megtanulni deszkázni. Egyszerűen durva nehéz és nekem nincs türelmem hozzá, meg szerintem tehetségem se. Hát ha gáz vagyok akkor az, leszarom. Nem tudom magam elképzelni feszülős ruhákban meg egyáltalán más stílusban ez tetszik és semmi más.
2011. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Háát én deszkás vagyok de a ruházatom még nem ezt mutatja:DD

van egy pár deszkás cuccom de pl a cipőm már kiszakadt és minden flip-nél kilyukad a zoknimXDD:(

de most gyüjtök egy kis pénzt és veszek egy pár cuccot...16/F

2012. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!