Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Oxeloboardal (2 kerekű gördesz...

Oxeloboardal (2 kerekű gördeszkával) lehet ollie-zni?

Figyelt kérdés
vagy fel lehet vele menni valahogy a patkára?
2011. jan. 4. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem felejtős...
2011. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
akkor ha majd menni fog híres leszekXD
2011. jan. 6. 21:47
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem a fizika törvényei sem igazán engednék meg, de azért hajrá xd
2011. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nemértem miért mondod ,mi köze ennek a fizika törvényeihez?!

demostkomolyan

2011. jan. 7. 14:42
 5/18 anonim ***** válasza:

nem vágom minek akarsz ollie-zni vele,de hogyan pattintassz?

Csak kérdem.Nem használtam még, és nem is vagyok nagy deszkás.Csak érdekel...

2011. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a legvégére rá lehet taposni... csak elég precízen kell...tehát necces..de nem lehetetlen, de mégis sokan mondjátok hogy nem lehet, miért?
2011. jan. 9. 21:05
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert annyira sz@r az egyensúlya hogy szerintem lehetetlen...
2011. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ááá szóval nem tudsz rajta egyensúlyozni ,az más dolog


nekem az már megy

2011. jan. 9. 22:02
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Úgy látom nem igazán értetted meg amit mondani akarok. De elmondom dedó szinten. Ezt a cuccot ha csak le teszed valahova eldől. Tehát riszálnod kell a pcsád hogy menjen. Még ha ollizol is vele, kva hét szentség hogy mikor vissza ér a földre kiugrik alólad. Nincs az az egyensúly. Olyan mintha mittomén jégkorival akarnál szaltózni...

Youtube-on is utána néztem egy videó sincs róla, pedig ha lehetne, már valami pihent agyú úgy is tudná és feltöltené. De csak józanul végig kéne gondolni az egészet és rájönne az ember hogy nem lehet...

2011. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

okés akkor látom le kell menjek a te sajátos szintedre ,itt egy másik 2 kerekű deszka.. http://www.youtube.com/watch?v=sX4izjhlgcg&feature=fvw http://www.youtube.com/watch?v=qyISnlwooyI


azt elismerem hogy nehezebb ,meg azt is elfogadom hogy te béna vagy egyensúlyozni ,de nem lehetetlen


ez ripstik ,nem oxeloboad ,a kérdést azért tettem ,fel mert olvastam hogy sokan mondják hogy nem lehet megcsinálni mert nagyon hátul van a kereke ahhoz hogy felkapd a végét ,de én fel tudom kapni(csak nagyon a végére kell lépni) ,csak még nem érzem a technikáját pontosan ,azért kérdeztem hogy van-e értelme gyakorolnom.

2011. jan. 10. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!