Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A vans cipő dörzsöli a sarkama...

A vans cipő dörzsöli a sarkamat, esetleg tudnátok valami más cipőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Most vettem fel eloszor a vans skate old skool cipomet, es 1 ora utan annyira kidorusolte zoknin keresztul a sarkamat, hogy alig birtam benne jarni.


Neztem meg a vans knu skool cipot is, csak nem tudom hogy az mennyire strapabiro, illetve hogy mennyire dorzsoli ki a sarkam.


Esetleg tudtok valami gordeszkas cipot ajanlani 30K alatt (foleg vans-ra gondolok, de barmi johet), ami nem szakad szet pl egy db ollie-tol, es azert jol nez ki?


16/L



#Vans #Vans knu skool #Vans skate old skool
aug. 30. 23:16
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem csak ilyen cipőim vannak és volt már nekem is ilyen, belül ahol feltörte a lábad valószínű van egy vastagabb kiálló varrás ezt kalapáccsal belülről nyugodtan kalapáld meg, illetve az is segít ha felveszed pár órara vizes zokniban+este kitömöd
aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Disznózsírral kend be
szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!