Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Faszi boxoló lehet Hámori...

Faszi boxoló lehet Hámori Luca ellenfele?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy nem szűrik ki az ilyet az Olimpián?
aug. 1. 18:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
#10: na, igen, szomorú, hogy az egész történetet egy érzelmileg instabil, apját gyászoló olasz nő szemüvegén látja a sajtó és az emberek. A meccset követő sajtótájékoztató egészen szürreális volt.
aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%

Az ellenfelét tavaly diszkvalifikálták a világbajnokságről, mert emelkedett volt a tesztoszteron szintje. Amúgy - szerintem- születésileg hermafrodita lehet, létezik ilyen genetikai mutáció, hogy van kuki is és női szervek is. Általában ilyenkor még babaként operáját és lányt lesz, mert azt kevésbé kockázatos. Szóval neki genetikailag magasabb a tesztoszteron szintje. Ezzel nem azt akarom írni, hogy induljon nők között, én pl nem engedném így versenyezni, mert nem fair. De a fidesz propaganda harsogás ellenére ez azért nem az a kategória, mikor férfiként elődönti, hogy hirtelen most már nő. Inkább valahol sajnálatra méltó.

A rohadt woke franciák és hanyatló nyugat, ezt kell harsogni, aztán amúgy Tokióban is versenyzett már.

aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%
Remélem Luca kiüti! 💪🏻✌️
aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
#13 Én meg remélem hogy egy jó versenyt fogunk látni, bárki is győz.
aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ezek a sportolók tele vannak szteroidokkal, az hogy az arab nőben több a tesztoszteron, ezen a szinten már nem jelent semmit
aug. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
53%

Luca ellenfele biológiailag férfi! Az xxy kromoszóma férfit jelent. Nem transz, ő nőként él, hisz "nőből több van benne"(nem hivatalos kifejezés), de ettől független ez nem csak megelkedett tesztoszteron szint.

Luca ellenfele természetesen nem tehet erről, nem őt szeretném szídni, de nem kéne engedni egy nővel boxolni.

(Egyetemi hallgató vagyok orvos azon bellül endokrinológus szakon)

Egyébként Luluval ugyanabban a városban nőttem fel, ha valaki képes rá az Ő! HAJRÁ LUCA!!!

aug. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nekem is az a véleményem, hogy semmi baj az ellenfelével mint ember, csak éppen nem nők ellen kellene öklöznie. Meg kell húzni valahol a határt az egyenlősdiben is, vagy ahogy tanult kollégám szokta mondani, a lóf_sznak is van vége.
aug. 3. 02:28
 18/25 anonim ***** válasza:
43%

#16

Nő: XX

Férfi: XY

Interszexuális: XXY

Azt gondolom, hogy genetikai(!) értelemben Imane Khelif se nem nő se nem férfi, hanem interszexuális.

Kérdés milyen ivarszervei vannak és termékeny-e, mert ha csak vaginája és petefészke van és képes megtermékenyülni, akkor lehet, hogy biológiai értelemben is tekinthető nőnek.


Van még az XXX illetve XYY nemi kromoszómákat érintő rendellenesség, meg van egyéb is.


Állítolag az XXX-eseknél gyakoribb a meddőség.

Az XYY érdekességképp állytólag Mike Tyson.



Hogy hol boxolhat, pedig nehéz kérdés, állítólag már van 9 veresége nőktől, ergo Luca akár be is húzhatja a meccset.

aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Kérdés milyen ivarszervei vannak és termékeny-e"

Na nehogy már a termékenység alapján döntsük el hogy ki hol boxolhat :D

[link]

"A tudományos vizsgálatok – mint a tesztoszteronszint, vagy a fizikai, biológiai, hormonális vizsgálat is – azt igazolja, hogy Imane Helif nőként versenyez [...] fejtette ki Schmitt Pál, aki szerint az összes versenyző tudományosan védett"

aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na Schmitt Pál itt a pozitív jelenség, lehet írhatna egy doktort "Interszexuálisok az élsportban" címmel.
aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!