Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Élsportolótol elfogadható,...

Élsportolótol elfogadható, amit Homonnai Luca csinált?

Figyelt kérdés

A zöldhajú úgy sírt, mint egy kisgyerek. Láttam már élsportolót sírni, de az nem ilyen volt... ő most gyakorlatilag hisztizett. Kapkodta a levegőt, rángatózott. Mi szükség volt erre?

Szerintetek érett ezekre a versenyekre?



2015. aug. 23. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha úgy sírt, mint egy kisgyerek? Aki sportoló, annak nem lehetnek érzései? Vagy mi a problémád?
2015. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ez az... ez olyan semmi volt. A komolyabb sportolok csendben megkonnyezik a dolgokat, vagy tenyleg kiadjak, amit ki kell.

Egy elsportolonak fejben is "ott kell lenni", ez meg gyerekes hiszti volt.

2015. aug. 23. 14:42
 3/3 mossbauer válasza:
Az hogy élsportolótól elfogadható -e ez a viselkedés, és hogy érett -e a versenyekre szerintem nem ugyanaz a kérdés. Egy FELNŐTT profi esetén esetleg fel lehet tenni a kérdést, egy 16-17 éves lány esetén szerintem méltatlan. Tinédzser, hullámzó érzelmekkel, majd felnő, beleszokik ebbe a közegbe (remélhetőleg). Ettől függetlenül a világ második legjobbja lett, úgy hogy a világ egyik legjobb kajakosnője választotta párjául. Ez megválaszolja azt a kérdést, hogy érett -e ilyen versenyekre. Nem szeretnék ilyen demagóg irányokba elmenni, de fel lehet tenni a kérdést, hogy Te, én és még elég sokan közülünk mit tettünk le az asztalra 16 évesen.
2015. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!