Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki Q...@ rontja el ma Leclerc...

Ki Q...@ rontja el ma Leclerc versenyét a Belga Nagydíjon?

Figyelt kérdés

Ki vagy mi miatt megy gallyra Lecrec versenye?

Pérez, Piastri, Ocon, (S)roll, a Porcelántörő (Herendizúzó Norris), Russell, Verstappen, a csapat, az eső, a biztonsági autó, az FIA, az Ardennek szelleme?



júl. 28. 10:40
 1/8 A kérdező kommentje:
* Leclerc természetesen a név helyesen
júl. 28. 10:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem L. dobogón lesz...

De azt azért ne feledd, gyorsabb autók is vannak az övénél és csodálkoznák, ha nem lenne SC fázis, és/vagy rajt utáni perpatvar a rajt utáni 180°-ban...

júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Egyetértek, de 2023ban is Leclerc a Pole Position- ból indult és végül éppen még felfért a dobogóra... :D

Csak arra akartam célozni, hogy Leclerc a Pole Position ellenére sem nyert előző évben és nyerni szerintem idén sem fog. Maximum talán a dobogóra megint éppen felfér, ha valami vagy valaki(k) nem q...Ják el neki a versenyét... Akár ő saját maga is, mint a Francia Nagydíjon... :D

júl. 28. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy esetleges lerajtolás vagy szimplán erőből megelőzés aligha róható fel másnak...

A McLarenek tuti gyorsabbak, ott van most Perez is és Hamiltont sem írom le. Ha kaotikus verseny lesz, Verstappen is odaérhet.

júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán melyik adó adja ma a versenyt? Én mindenhol csak az Olimpiát látom.
júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Duna TV adja. Tegnap is a Duna adta, mert az M4 Sport és az M4Sport+ most Paris2024 az Olimpiát adja.
júl. 28. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi szépen
júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Ferrari-stratéga, ki más? :D
júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!