Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A pankrátorok jól élnek,...

A pankrátorok jól élnek, keresnek annyit mint mondjuk 1 jó boxoló? (tudom semmi köze a box-hoz)

Figyelt kérdés
Sziasztok keresnek annyit mint a jól kereső boxolók és egyéb sportolók?
júl. 13. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A boxolók közül is csak az amerikai profik keresik hülyére magukat. Itthon hacsak nem érsz el helyezést az Olimpián, és nem kapsz életjáradékot, akkor nem a boxból fogok eltartani a családod.
júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és más sportolókhoz képest jól keresnek?
júl. 13. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted? Itthon csak a focisták keresnek ténylegesen jól. Ha nem vagy focista, akkor tényleg csak olimpikonként van esélyed ebből megélni.
júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kezdjük ott sztem h a leg több sportoló semmilyen pénzt vagy fizut nem kap magyar országon
júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Emberek, én nem magyarországra céloztam.....
júl. 13. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az a kérdés, hogy egy Stone Coldnak lehet-e annyi lóvéja, mint egy Tyson Furynak? A válasz az, hogy lehet.
júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ha nem egyértelmü a kérdés bocsi, az amerikai pankrátorokra gondoltam.
júl. 13. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:
A pankráció nem sport, szóval rossz kategória. Amúgy nem, nem keresnek annyit. A mostani top bokszolók egy meccsen keresnek 100 millió dollárt, a legnépszerűbb pankrátor a tizedét nem keresi meg színészi karrierje során.
júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi bocsi nem tudtam, pénteken láttam a tv-be és felvetődtek bennem kérdések. Azt hittem sport.
júl. 14. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!