Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pontosan mi az a Rajt-Cél...

Pontosan mi az a Rajt-Cél győzelem a Formula 1-ben?

Figyelt kérdés
(A kérdés egy Nessaj stream-en merült fel, szóval az Ő nevében is köszönöm, ha válaszoltok.)

júl. 11. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nézek f1-et, de azt gondolom, hogy aki első volt a rajtnál is meg a célvonalnál is az rajtcél győztes.
júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, de (tudom, a kérdésbe nem írtam be) itt az lenne a pontos kérdés, hogy ha a futam közben néha vki megelőz, de később visszaelőzöd, akkor az Rajt-Cél győzelem?
júl. 11. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden körben te szeld át elsőként a rajt vonalat, tehát a lényeg, hogy nem muszáj végigvezetned, de az összes körben, mindig te haladj át elsőként a vonalon. Most, ha az utolsó futamot nézzük Angol nagydíj az 52 körös, tehát ha valaki mind az 52 körben elsőként szeli át a vonalat, akkor az rajt-cél győzelem.
júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!