Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magán - vagy csoportos edzés?...

Magán - vagy csoportos edzés? Kick-box

Figyelt kérdés
37 éves biszexuális, skizofrén vagyok,a szexualitásom nem bírom elrejteni,a skizofréniám miatt. Ami mozgáskordinációs zavar, persze több is,a sport szempontjából,ennyi a lényeg.Lányos vagyok kicsit, 47 kromoszóma XXY miatt. Emellett 210 cm és 130 kiló vagyok. Mégis félek,hogy összevernek csoportos edzésen. Nem érzem úgy,hogy még tudnám magam védeni.A kick box,szerintem nagyon jó lenne. A kérdés,hogy összevernek csoportos edzésen?

jún. 26. 07:08
 1/5 L.. István ***** válasza:
Igen, 37 évesen a legjobb elkezdeni kick-boxolni mozgáskoordinációs-zavarosan, pláne, ha nem akarod, hogy összeverjenek, ne aggódj!
jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvédeni magam. Itt több a troll,mint Facen.
jún. 26. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A magadfajta semmivel nem fogja tudni megvédeni magát.
jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentve.

Iszonyatosan béna troll vagy.

jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csoportosra mennék helyedben, de ez rajtad fugg igazából. Én jobban teljesítek csoportban bármilyen sporttal igazából
tegnap 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!