Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 15 évesen elkezdhetek MMA...

15 évesen elkezdhetek MMA edzésre járni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15 évesen már minden sportot elkezdeni késő de amatőr szinten nyugodtan űzzed sok sikert!:)
2010. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

minden sportot?hallod én még nem láttam 10éves ketrecharcosokat.persze focizni lehet de nem bunyozni.

azt csak 18év felett lehet.

2010. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
ketrecharcost nem biztos de birkózót, karatest vagy boxolót igen, és belőlük lesznek általában az MMAsok lényeg hogy mindegyik valamilyen sportot űzött a ketrec előtt mint a k1 -esek, gondolom így értette az előtted szóló is hogy 15 évesen késő bár ezzel nem értek egyet ebben a formában, de ne ketrec harcot erőltesd mert most azt láttad a tv-be hanem valami olyan küzdősportot ahol megtanulsz pár alap dolgot aztán ha van kondid és jó vagy benne lehet válthatsz is...
2010. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igy van az a neve Mixed Martial Art szóval vegyes ennek az alapja a jiu jitsu ezért van olyan sok brazil a ketrec harcosok között ,de ide kell aztán :k1,judo ,box,thai box,...stb ,és igen profi szinten késő elkezdeni,ha néznéd az ufc-t akkor látnád ,hogy ezek kicsi korukban valamelyik sportban már nagyon nagy eredményt elértek,s aztán álltak ebbe át ....
2010. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
00:16 te azt gondoltad ,hogy ezek semmi háttér nélkül csak azért mert "kemény fiuknak "érzi magukat beállnak?A naivitásod határtalan.
2010. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11:04 mi van? én csak azt mondtam bazz hogy nm lehet 18év alatt ilyesfajta sprotokat üzni.az hogy ki mit csinál meg ki mink érzi magát az engem qrvára nem érdekel.
2010. okt. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

egek minek kötekedsz itt nincs jobb dolgod?hülyeségeket irogatni és ráadásul még a témához sincs köze.

hol érdekel az engem hogy aztán ki hova jár de legálisan sehova... ment a -

2010. okt. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
03:00 Te nem vagy normális...Budapesten indult egy klub ahol 10 évestöl már mehet a gyerek edzeni MMA-t,ez nem kötekedés csak én értek ehez te meg nem szóval nem értem miért írsz ide...te asziszed ,hogy ezek csak úgy vannak így születnek ,hogy egyszer csak hoppá mennek a ketrecbe küzdeni,ez nem igy megy mint más sport sem na mindegy nem erőltetem itt magam mert tudom úgy sincs értelme úgysem fogod fel épp ésszel ,hogy mennyit kell edzen egy profi sportoló...
2010. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

igen vazze mert ez pont 10éves gyerekeknek való.nem hiszem hogy vki 10éves vérs ketrecharcokat viv mint a felnőtt profik között szokás...

amugy igy konkrétan az MMA hoz nem sokat értk valoban de pankrácioban és k1-ben otthon vagyok és nincs köztük tul sok különbség.

2010. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
pankráció há!!!az egy nagy mese+!!!
2010. okt. 22. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!