Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősport oktatás cd-n?...

Küzdősport oktatás cd-n? (thai box)

Figyelt kérdés

Üdv!

Volt már egy ugyanilyen kérdés itt, kapott is rá az illető választ, ahonnan le lehet tölteni ezt a cd-t...

Szeretném én is megszerezni ezt, és itthon gyakorolgatni csiszolgatni, elsaátítani az alapokat...

CSAK A BAJ, hogy a belinkelt oldalra be kell regisztrálni, és nekem sehogysem ment a dolog... szenvedtem vele 1,5 órát és semmi...

Esetleg valaki segítene rajtam, hogy honnan máshonnan lehet letölteni, vagy megszerezni? Esetleg ha vkinek megvan elküldené?

Köszi! :)


Az ominózus link:

[link]


2010. aug. 25. 00:30
 1/4 LunIstar válasza:
így 8 év harcművészet után azt tudom mondani, hogy inkább keress egy csapatot a környékeden. Ez egy olyan műfaj, amit nem fogsz "levelezőn" megtanulni, a másik meg az hogy a csapattársak cefet sokat segítenek a gyakorló küzdelmek során. A technikád kicsiszolását emberen tudod a legjobban megoldani, és úgy leszel hatékony... Szerintem szánd rá azt a havi párezer forintot...
2010. aug. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DVD-ről nem lehet megtanulni bunyózni. gyakorlás barátom, meg sok sok sparring.
2010. aug. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lehet, nem is így akarok:) Fogok járni egy csapathoz, csak az még 1-2 hónap is lehet, addig pedig szeretnék zsákolgatni, és nézni, hogy mit hogyan is...

tényleg nem beszólni akarok, de az akérdés, hogy tudja-e valaki, hogy hol máshol található meg?

2010. aug. 25. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel kb annyit érsz el. hogy berögzülnek a hibáid, és sokkal nehezebben javítod ki majd a rendes edzésen.
2010. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!