Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművészet, küzdősport...

Harcművészet, küzdősport oktatás cd-n?

Figyelt kérdés
thaibox oktató cd-t keresek ami megrendelhető a netről.
2010. jan. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem tudod, mi az a torrent, akkor töltsd le a utorrent nevű programot.

2010. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


pontosabb cím

2010. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2010. jan. 2. 19:05
 4/5 Zoli =) válasza:

Sziasztok! =)


Kérdező! A CD-k csak segédeszközök. Csak CD-ről nem lehet megtanulni egy harcművészetet, egy küzdősportot sem. Lehet, hogy sokan nem értetek egyet az állításommal, és le fogtok pontozni, de nem érdekel. Nem a pozitív értékelésekre hajtok. Csak tanulok és tanítok. Úgyhogy aki időt és pénzt szeretne pazarolni ilyen oktató lemezekre, az tegye, csak jusson eszetekbe a kellő időben, hogy a gyakorikerdesek.hu-n, Zoli =) megírta, hogy ez csak pénz, és idő pazarlás. Az oktató lemezek akkor jók, ha mellette űzöd is a harcművészetet, amit lemezen szeretnél tanulni. Az oktató lemezek arra jók, hogy egy harcművészt tovább fejlesszen, és nem arra, hogy "zöldfülűekből" harcművészeket, elit sportolókat csináljanak. Én egy harcművész vagyok. Higgyetek nekem, tudom miről beszélek.


Üdv:Zoli =)

2010. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy harcművészetet vagy küzdősportot nem lehet megtanulni CD-ről!!
2011. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!