Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egyéni box edzésekkel gyorsabb...

Egyéni box edzésekkel gyorsabban haladék sokkal mint csoportossal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, személyi edzésekre gondolsz. A technikádat jobban tudod fejleszteni, ha az edző csak veled foglalkozik (ez a személyi edzések előnye), ugyanakkor célszerű beállni kesztűzni, hogy minél többféle ellenfél ellen kipróbáld, mennyire működőképesek a technikáid.
2020. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy személyi edzés végigtolásához,ahol végig fókuszban és végig terhelve vagy,komolyabb szintű kardió felkészültség kell jóval mint egy sima edzéshez.Én kb másfél év edzés után mentem személyi edzőhöz,de kb 30 perc után összehánytam magam,úgy meghajtott.Ezen kívül pedig a küzdősportokban a személyi edzés célja a meglévő tudás finomcsiszolása.Nem pedig az alapok megtanulása.
2020. nov. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ohh értem, akkor nem lenne célszerű úgy kezdeni.

Azt lehagytam, hogy teljesen kezdő vagyok ezen a téren, konditermi edzés megy 5 éve, de mondjuk a kardiom nem mondanám a legjobbnak. :D

Akkor egy jó darabig csoportos lesz.

Köszi a választ. :)

2020. nov. 22. 07:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként mindketten boxoltok?

Privátban kerdezhetek egykét dolgot? :)

Utána nem zargatlak titeket :)

2020. nov. 22. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokáig bokszoltam, de csak hobbistaként. Jöhet a privát is, ha tudok, válaszolok.
2020. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!