Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erdei Zsoltnak mikor várható...

Erdei Zsoltnak mikor várható legközelebb meccse?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit arról, hogy mikor száll ringbe legközelebb és, hogy kivel?
2010. júl. 19. 21:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyénként pontosabban mit jelent az, hogy felfuttatni a boxolót?? És miért nem mérkőzhetne meg a némettel? Mert félnek, hogy "Madár" elcsúnyítja az arcát?
2010. júl. 22. 15:44
 12/15 yayoy ***** válasza:
Azért mert az Universum német klubb és ahogy Balzsay esetében amikor Stieglitz ellen boxolt vagy amikor Erdei boxolt volna Jurgen Braehmer-el (mindkettő német) jobb a klubbnak nem tudom miért hogy Németeknél vannak az övek habár Balzsay-nál jobb volt Stieglitz ezt szerintem nem a klubb intézte úgy hogy veszítsen Karesz DE Erdei verte volna Jurgent és ezért 1 lehetetlen szituációt teremtettek Zsoltinak ezért kellet boxolnia Fragomenni ellen de ő mindenképp vissza akart menni WBO ba de azt nem engedhették mert akk verte volna a házikedvencet ezért nem hogy kidobták volna inkább nem adtak neki ellenfelet és azt hitték hogy így 1év kihagyás után nem kell senkinek ezt azért csinálták hogy netudja verni Jurgent de Zsoltot nem érdeklik már a kissebb kaliberű ellenfelek Zsoltot már csak a nagy VIL8GKLASSZISOK ÉRDEKLIK a jelenlegi hírek szerint 3 de ha megnyer legalább 1et akkor szerintem tárgyalni fog veleaz új kluub és lesz belle több is
2010. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 yayoy ***** válasza:
*VILÁGKLASSZISOK
2010. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Így már értem! köszönöm szépen a felvilágosítást :)
2010. júl. 23. 16:15
 15/15 yayoy ***** válasza:
nm
2010. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!