Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » UFC! Cormier 15-20 kg felesleg...

UFC! Cormier 15-20 kg felesleggel hogy lehet ilyen sikeres?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom Cormier az utoero növelés miatt hizott meg. Úgy tudom h a profi küzdő sportolóknak általában alacsony a testzsirszázaléka. Es nem véletlen mivel minél zsírosabbak annál lasabbak es hamarabb faradnak. Es azert a boxolok, ufc versenyzők vagy thai es kick boxosok nagy része szálkás, ritka a Cormier alkat. Még a nehezsulyba is, oke h nagyok de inkább izomba, nem pedig a háj miatt mint Cormier.

Cormier mióta felment a nehézsúlyba majdnem olyan mint aki mekis kaján élne. Mégis gyors es nem fárad el hamar. Hogy van ez? Ha neki bevált más miért nem csinálja? Miért nem híznak meg többen? 180 cm es kozel 100 kg. Nem értem h lehet ekkora súly felesleggel a világ legjobba. Oke h nagyot üt de jelentősen lassulnia es jobban faradnia kellene.


2019. aug. 8. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy hogy eddzik.

Pl megfigyelheted hogy a sportoló dagik sokszor jobb kondiba vannak mint a nem edző véznák.

2019. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalám, Mike Tyson a maga 178 centijevel es 100 kilojaval tok szalkas volt! Ja nem... ez hulyeseg ha valaki bunyozik annak kotelezoen szalkasnak kell lennie? Nem. Nezd meg mondjuk Dilian Whyteot, o boxolo, hat nem igazan szalkas ahogy pl Tyson Fury sem. Egy bunyosnak jol kell bunyoznia. Kesz.
2019. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!