Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám könnyen megtanulni?

Hogyan tudnám könnyen megtanulni?

Figyelt kérdés
Már régóta gyakorlom az arábelt és valamikor sikerül valamikor nem,de általában nem szokott sikerülni trambulinban megtudom csinálni csak az a baj hogy nekem hosszú a lábam és a hálót akkor kirugom ha ott csinálom nagyom meg szeretnem tanulni hogy sikerüljön kb.mindig aki tud az írjon rám lécci priviben is jó.előre is köszi a válaszokat

2019. jún. 29. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=jUuxTwCWqBg


Itt van, de ez szerintem brutális.

Komoly emelkedés szükséges hozzá és hajlékonyság, illetve nem kevés rutin.

Emelkedés növelő edzéstervekből egy csomó van az interneten, hiszen több sportban elengedhetetlen. Ez főként vádli erősítésről fog szólni.

Emellé szét kell nyújtani a csípőt és megerősíteni a csukló ízületet. Break tánc tutorial-okat javaslok, az nagyon komolyan erősíti a csuklót, illetve nem is olyan monoton. Illetve javaslom még a jóga kéztámaszos pozícióit is, mint varjú, kézállás, stb.

Nem tudom mennyi idős vagy, de minél később próbálkozol efféle technikák elsajításával annál nehézkesebb áttörnöd magadban a gátat, amit a félelem okoz.

Amúgy nem vagyok tornász, csak néhány év tae kwon do van mögöttem és egy TF diploma. Szóval ha specifikusan szeretnél valamit tudni a kivitelezés technikájáról, akkor nem én vagyok az embered. Viszont rávezetésnek úgy gondolom leírtam mi a fontos. És ha trambulinon már megy, akkor kifejezetten csak a félelem lekűzdése (amire ez a videó speciel kiváló) illetve a vádli erősítésével az emelkedés növelése legyen szerintem a fő szempont.

2019. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!