Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat érnének...

Szerintetek sokat érnének ezek a kártyák vagy kár miattuk vesződni?

Figyelt kérdés
A napokban jutott eszembe, hogy amikor még egészen kicsi voltam, akkor sokat nézegettem otthon Formula 1-es kártyákat, amiket rokonaink hoztak haza az USA-ból és az egyik ottani nagydíjon aláíratták a kártyákat a rajtuk szereplő versenyzőkkel...többek között Alain Prost (McLaren), Niki Lauda (McLaren), Michele Alboreto (Ferrari), Nelson Piquet (Brabham), Elio de Angelis (Lotus), Keke Rosberg (Williams), René Arnoux (Ferrari) szerepelt rajtuk, de ahogy utána néztem, ez az 1984-es szezon volt és több neves versenyző akkor bontogatta a szárnyait, pl Ayrton Senna első szezonja volt, illetve Nigel Mansell és Gerhard Berger is szerepelt már a versenyeken, de nem vagyok biztos, hogy ők is aláírták, mert akkor még elég ismeretlenek voltak az átlagember számára. Azóta elkezdtem kutatni utána, de félő hogy valamikor szüleim kidobták őket (nem tudhatták hogy mi az), mindössze pár régi paklit találtam meg, amelyek máshonnan származnak.
2019. ápr. 11. 08:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Talán felforgatom utánuk a padlást, de ha nincs értelme, akkor nem túráztatom magam
2019. ápr. 11. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!