Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné Kangoo...

Szerintetek megérné Kangoo Jumps-ra járni? Lenne pár kérdésem ezzel kapcs.

Figyelt kérdés

Na tehát, az van, hogy itt a falumban egyik fiatal csaj tartana ilyen edzéseket, azt mondta hogy olcsó lesz, mert ő is csak most kezdi az edzéseket tartani, stbstb. Cipőket biztosít mindenkinek. Én pedig fogyni szeretnék, olyan 10-15 kg-t (most 85kg vagyok 180cm mellé).


A kérdéseim pedig a következők:

Első alkalommal mit érdemes vinni ilyen edzésre?

Heti 1 v. 2 alkalomtól a nyáron kb. mennyit lehetne fogyni?

Ezek a cipők mennyire strapabírók, hány kg-ig lehet bennük ugrálni? (ez lehet buta kérdés, de mégis érdekel)

Kb milyen árra számítsak szerintetek?


Esetleg valami hasznos tanácsotok ha van, azt nagyon szépen megköszönöm!!!


16/L


2010. júl. 2. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kérd az edző segítségét, mert néhány cipő nehezebben rugózik, abban először lehet, hogy biztosabb lenne a mozgásod. Én egy drágább helyre járok, ott 1200 Ft egy óra, plusz 500, a cipőbérlés miatt (gyakran elpattan bennük a rugó, de ez súlyfüggetlen.) Ha jól tudom, 100 kilóig terhelhetőek, szóval ettől ne félj, megjegyzem hozzánk is járnak, pasik is, bőven 90 kiló felett. Vigyél magaddal sok vizet, és törülközőt, mert biztos jól leizzadsz. Sok negatív véleményt olvastam a befóliázással kapcsolatban, de saját tapasztalatból azt tanácsolom, a hasad a póló alatt tekerd körbe fóliával. Amúgy heti 1-2 alkalomtól ne várj csodát, kombináld más mozgással a hét többi napján, és simán leadod a 10-15 kilót. Ja, még kangoo-val kapcsolatban azt tanácsolom, semmiképp ne válassz a lábadnál kisebb/nagyobb cipőt, mert úgy nagyon kellemetlen..
2010. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen :)
2010. júl. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!