Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Kangoo (tényleg) súlykorlátos?

A Kangoo (tényleg) súlykorlátos?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni a Kangoot, de 66-67 kg vagyok. Láttam még a tévében egy műsorban, hogy egy lánnyal kipróbáltatták, de ő volt vagy 80 kg, ha nem több.. Viszont a városban, ahol lakom az edzőterem oldalán, ahol van ilyen azt írták, hogy 65 kg a határ. Ilyen tényleg van? Ha odamegyek, és látják, hogy husi vagyok, ráállítanak a mérlegre, és elküldenek?:S Ez nagyon ciki.. Tényleg van ilyen? Valaki tapasztalt már ilyet?
2011. jún. 15. 22:32
 1/1 anonim válasza:
Nos, igen is meg nem is. A cipők teherbírásától függően 100 kg az, amire azt mondják, még jöhet. De eltudom képzelni, hogy valahol azt mondták, hogy 65, de az csak azért lehet, mert az oktató spórolni akart. Valószínűleg bérelt cipőkkel ment az edzés és a rugókat akarta kímélni az, akié a cipő, ugyanis egy-egy edzés során, minél husibb az ember, annál nagyobb az esélye, hogy a cipőben elpattan a rugó és újat kell venni, ami 4-5000 Ft. Egyébként nem hiszem, hogy kiraknak vagy megmérnek. :) Remélem tudtam segíteni!
2012. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!