Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Folyamat edzek lassan szeptemb...

Folyamat edzek lassan szeptember óta nem gyengén de még se látszik rajtam ötlet?

Figyelt kérdés
Hétköznap minden nap sportolok intenzív edzés délelőtt d.u meg foci edzés... De valahogy még se látszik rajtam már pedig én tenni akarok érte (nem zabálok össze vissza..)

2019. febr. 26. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

70% etkezes

30% sport

2019. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Változatos, egyébként mit gondoltok l kartinit vegyek vagy inkább fehérje port?

Izom ügyileg nincs gondom mert rengeteg mindent meg tudok csinálni és a terhelést is jól bírom, csak van rajtam némi +.

Szóval összességben csak az étrendet variáljam át?

2019. febr. 28. 16:16
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezeket is nézd át, aztán te majd döntesz, a tested meg az alapján reagál valamit. Tudom, hogy nem futó vagy, de ugyanúgy a lábat terheled dominánsan.


[link]

[link]

2019. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi, végülis sikerült hasznos infót leszürnöm belőle, felső test (törzs)re fogok rá edzeni (úszásra sajnos aligha lenne időm) illetve több dologba változtatok, remélem lesz változás mert a törekvés és cselekvés meg van 🙂
2019. febr. 28. 22:03
 15/18 A kérdező kommentje:
továbbra sincs nagy változás, l karnitint is iszom már 20 napja :) további ötletek ? gyakorlatilag 8 hónapja edzek napi szinten nem is gyengén,
2019. ápr. 10. 19:10
 16/18 anonim ***** válasza:

Elobb találd ki mi a célod. :)


Ha fogyás akkor mehet l karnitin és fehérje is. Ha izmot szednel akkor l karnitint nem igazán jó szedni, inkább nitrox therapy vagy hot blod ha pörögni akarsz de zsírt nem egetnel+ fehérje akár dupla adag edzés napon!

Zab, tojás, jó zsírok, semmi alkohol, Fehér hús stb...

Ha nagyon durván edzel olykor, akkor BCAA is mehet akár. De elhanyagolhato

2019. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Izom ügyileg igen csak jól állok, súlyt kéne ledobnom :)

fehérjét nyomassak így mellé vagy ? Nem is maga a súly hanem inkább a zsír xd :)

2019. ápr. 11. 15:04
 18/18 anonim ***** válasza:

Fehérje mehet akkor is ha tömeg kell és akkor is ha szalkasitasz (ezt szeretnél gondolom)

Itt csak az étrend fog segíteni. Ugyanúgy edzeni kell súlyokkal és kardio is. (3 súlyzós nap 2 kardio legalább) :) 23N

2019. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!