Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Folyamat edzek lassan szeptemb...

Folyamat edzek lassan szeptember óta nem gyengén de még se látszik rajtam ötlet?

Figyelt kérdés
Hétköznap minden nap sportolok intenzív edzés délelőtt d.u meg foci edzés... De valahogy még se látszik rajtam már pedig én tenni akarok érte (nem zabálok össze vissza..)

2019. febr. 26. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Épp a kajálással lehet a gond, rengeteget mozogsz jóval többet kell enned, az edzéseket meg vedd vissza heti 3 alkalomra, rengeteg kalóriát elégethetsz. Pótold a szénhidrát beviteledet dextrozzal.
2019. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vagy a kajád nincs rendben, vagy túledzed magad.
2019. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Étrendemr)ől annyit hogy maradtam a fehér lisztes cuccoknál és meg iszom a cukros dolgokat is. (szerintem elegendő az össz energia bevitelem habár több dolog miatt de az 5 étkezésből 3 szokott ki jönni átlagban.
2019. febr. 26. 22:17
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem vagy zsírosodó típus, akkor sem a legjobb a cukir, meg a liszt.

Sok fehérje, minőségibb szénhidrát, zsírok, vitaminok, ilyesmi.

Na meg a pihenés. Anélkül sincs fejlődés.

2019. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki egy edzésed délelőtt?


Én cukrot, ahol tudtam, kiváltottam stevia levéllel, nem emiatt, de igazából rosszul nem jártam vele, ezt ajánlom neked is.


Lehet túledzés is, én többfélét sportolok, amik kiegészítik egymást. Érdemes variálni, vagy ha az nem jó, akkor ritkítani az edzést, és pihenőnapokat beiktatni.

2019. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Délelőtt tanórás az edzés mivel labdarúgó vezető edzői szak..

Így délelőtt kötelező edzés délután én kb hétköznap 3x még edzek és szerintem rengeteget mozgok (bmi olyan 28 körül van) kb 104kg vagyok 184 cm-el. (F/17)

2019. febr. 27. 19:45
 7/18 anonim ***** válasza:

Keresztedzésről tanultok? Nem tudom, hogy néz ki egy ilyen tananyag, szóval nem tudom megítélni, hogy jó-e, elég-e együtt ez meg a foci edzés.

Fontos a regenerálódás, mert az izom a pihenőidőben fejlődik. Pihenni viszont nem csak úgy lehet, hogy nem edzel, hanem úgy is, hogy mondjuk más izomcsoportra edzel, amíg az egyiket hagyod pihenni. Így túlterhelés sincs, mégis edzésben maradsz.

2019. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ott a hiba.. Hidd el sokat jelent az a cukros és feherliszt téma.. Ha változást szeretnél. Változtatni kell.
2019. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Majd most akkor picit átnézem ezt az étrendet eddig nem tulajdonitottam olyan sok jelentőségét neki...

Többségében lábra megy az edzés főként a héten 1 nap van amikor minden izom csoportra rá dolgozunk.

2019. febr. 28. 07:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor az is gond, hogy túlságosan egyoldalú az edzés. Iktass be más típusú edzést is, többet a jelenleginél. Például jó lehet az úszás, kettlebell esetleg.
2019. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!